Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm
Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G
Chinese met leder beklede sierradendoos met drie lades 21e eeuw. 26x20x20 Cond:G
Groot oud Japans lakwerk presenteertablet met parelmoerinleg, pauwenvoorstelling en andere vogels, 1e helft 20e eeuw(randschade) Cond:R\G. 78x55 cm
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G