Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
79 Resultaten
Kavel: 5500

2x Glazen siervazen

Startprijs 100 EUR

Twee Gallé-stijl glazen siervazen met duiven in landschap decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

Antiek geëtst bokaalglas

Startprijs 150 EUR

Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Piece de milieu, 1900

Startprijs 150 EUR

Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Jugendstil dekseldoos met vlinder

Resultaat: 160 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Antieke Franse E. Gallé vaas

Resultaat: 700 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Unica vaas

Startprijs 150 EUR

Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Persglazen Madonna

Startprijs 150 EUR

Grote gesatineerde glazen Madonna met kind. Ontwerp van Stef Uiterwaal voor glasfabriek Leerdam Holland. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

19e Eeuwse glazen dekseldoos

Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5508

Stel 19e eeuwse glazen

Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Glazen figuur, Naakte dame

Resultaat: 50 EUR

Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Geslepen Boheemse bowlpot

Startprijs 75 EUR

Zeer grote Boheems kristallen facet geslepen bowlpot met sleef. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x ø 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Glazen geslepen schaal

Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

2x Antieke Boheemse vazen

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5513

Glazen Murano-stijl haan

Resultaat: 85 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. In de kleuren rood/blauw/geel/zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 40 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

2x Antieke opaline vazen

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Glazen haan

Resultaat: 50 EUR

Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2x Swarovksi: 238202 en 221609

Startprijs 100 EUR

Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...


Kavel: 5517

2x Antieke glazen bokalen

Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

3x Antieke glazen, 18e eeuw

Resultaat: 110 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Bestaande uit: Roemer met noppen, haarscheur voet. Slinger fluitglas,goed. Slinger glas, chip bodemrand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5519

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000

Startprijs 75 EUR

Swarosvski Columbine jaarstuk 2000 uit de serie Masquerade. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. In originele doo...


Kavel: 5520

Antieke historisme dekselbokaal

Resultaat: 110 EUR

Antieke historisme glazen dekselbokaal met ranken, goud en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 23 x ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Boheems kristallen schaal

Startprijs 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Glazen stier

Resultaat: 40 EUR

Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

19e Eeuws bokaalglas

Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.