Oude Duitse porseleinen Hutschenreuther figuur, voorstellend een reebok met ree. Gesigneerd K. Tutter (topje gewei mist) 26x36x9cm. Cond.: R
Grote oude Spaans porseleinen figuur, voorstellend een 19e eeuwse soldaat te paard, gemerkt S. Spain (teugel mogelijk gerestaureerd) 36x25x12cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen figurengroep van Royal Dux 20e eeuw, voorstellend een verliefd paar. 20x19x10 Cond:G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
Vier antieke terracotta Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van vogels en eekhoorn, gesigneerd J. Hjorth Danmark 23-32cm. Cond.: G