Antiek 9-pas tegeltableau Haags confectie Atelier NV Den Haag Zuid Holland met figurendecor 45x46cm. (beschadigd) Cond.: M
Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Terracotta dekseldoos 2e helft 19e eeuw met figurenmedaillons, gemerkt FGW 318 (chips), 14,5xø14cm. Cond.: R
Tien 19e eeuwse handbeschilderde keramieken borden/kommen (minimale randschade mogelijk) Cond.: R-G
Acht oude/antieke keramieken borden en schalen 19e-20e eeuw (grote schaal met haarscheur), minimale chip mogelijk 17-33cm. Cond.: R-G
Baardmankruik met mediallon 16e-17e eeuw (1 medaillon is weg, verder in goede staat) 30xø19cm.
oude spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Duitse beschilderde steengoed kruik ca. 1800 in goede originele staat 34xø20cm.