Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen als postbode nr 119 1979-1990 13,5cm, 1x jongen op hek met gans nr 195 1979-1990 10cm, 1x jongen leest boek nr 2087 B 1999-2008 10cm, 1xjongen met pet nr 550 199...

5-Delig kaststel
Startprijs 50 EUR

Porseleinen 5-delig kaststel ca. 1900 met floraal decor (merktekens weggekrast) m22-30cm. Cond.: G

Hummel figuur
Startprijs 45 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...

6x Hummel
Startprijs 95 EUR

Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een jongen met viool en hond nr 1 1972-1979 13 cm, een jongen met hoorn en lantaarn nr 15/0 1960-1972, 13 cm, een jongen met wandelstok nr 76 1972-1979 10 c...

2 Beelden, herten
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen figuren Royal Dux: 1x reeën figurengroep en 1x jonge ree 20e eeuw 9-30cm. Cond.: G

7 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G

3-Delig kaststel
Resultaat: 140 EUR

3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G

2 Gipsen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G

2 Series kop&schotel
Resultaat: 30 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Porseleinen tabaksdoos
Startprijs 110 EUR

Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.

2 Bodemvondsten
Startprijs 65 EUR

Twee antieke terracotta bodemvondsten: 1x hoofdje met grote oorringen en 1x zalfpotje met glazuur 6-7cm. Cond.: G

2 Siervazen
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G

11 Borden, V&B
Startprijs 40 EUR

Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G

2 Vaasjes satsuma
Resultaat: 10 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G

2x Delfts blauw bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G

Eetservies
Resultaat: 30 EUR

Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...

3 Delen Fam. Roze
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...

3 Delen Kang Xi
Startprijs 30 EUR

Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R

3 Fam Rose schotels
Resultaat: 135 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R

Delfts tablet + bord
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G

Eskaf vaas
Resultaat: 25 EUR

Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.

Blauwe schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18