6 Hummel figuren van Goebel. 1x jongen als postbode nr 119 1979-1990 13,5cm, 1x jongen op hek met gans nr 195 1979-1990 10cm, 1x jongen leest boek nr 2087 B 1999-2008 10cm, 1xjongen met pet nr 550 199...
Porseleinen 5-delig kaststel ca. 1900 met floraal decor (merktekens weggekrast) m22-30cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken Hummel figuur (nr. FX 135/3, voorstellend Nefretite 20cm. Cond.: G
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een meisje en jongen met mand 94/1 1960-1972 14 cm, een meisje met fluit nr 92/0 1950 13 cm, een jongen met trompet nr 97 1979-1990 12 cm, een jongen als sc...
Zes Hummel figuren van Goebel bestaande uit een jongen met viool en hond nr 1 1972-1979 13 cm, een jongen met hoorn en lantaarn nr 15/0 1960-1972, 13 cm, een jongen met wandelstok nr 76 1972-1979 10 c...
Twee oude porseleinen figuren Royal Dux: 1x reeën figurengroep en 1x jonge ree 20e eeuw 9-30cm. Cond.: G
Oude antieke porseleinen figuren oa Thüringer, 1 kleine figuur mist een arm de rest in goede staat. 5-11 cm Cond: R\G
3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G
Twee oude/antieke figuren van gegoten gips met originele beschilderingen: 1x meisje met open bloempot ca. 1920 (lichte verfbeschadigingen) en 1x meisje met poes 43-52cm. Cond.: G
Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Twee antieke terracotta bodemvondsten: 1x hoofdje met grote oorringen en 1x zalfpotje met glazuur 6-7cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G
Kavel met 11 antieke handbeschilderde Villeroy & Boch borden met opengewerkte omranding en diverse florale decors, gedateerd 1888 en monogram FZ (1 beschadigd) Cond.: R-G
Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R
Oud Duits Fürstenberg eetservies 20e eeuw bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 2 botervloten, 3 dekselschalen, 2 sauskommen en 3 losse schalen (minimale chip mogelijk) 18-28cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Delfts keramieken presenteertablet en Makkums geschulpt bord 20e eeuw Cond.: G
Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.
Antieke Franse Jugendstil keramieken jardinere schaal met pauwendecor en bloesemtakken, gemerkt: Ket F Luneville France (bakfout en 2 chips) Cond:R 16x44x18