Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese kommetjes en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm

2 Japanse schenkkannetjes
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Petrus Regout servies
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 60 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

3 Chinese dekselpotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 60 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

Dresden porseleinen lamp
Startprijs 60 EUR

Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

2 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G

Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G

Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Chinees porseleinen vaasje
Startprijs 65 EUR

Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Porseleinen dame met pauw
Startprijs 70 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 70 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

Schaal, Arnhems plateel
Startprijs 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

2 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G

4 Japanse kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G

Porseleinen beeld, auerhaan
Startprijs 70 EUR

Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

2 Engelse beeldjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG

Chinese vaas
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.