Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G
Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm
Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G
Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G
Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G
Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R
Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R
Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M
Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R
Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G
Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G
Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm