H.J. Doodhout. 1842. Hollands dorpsgezicht met figuren en ijspret. Sepia op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Tonnis van Essen. Herkomst uit galerie Almelo. Tuinfeest met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 1x A Hacque op de Driegaten 18e eeuw. 1x Ruisdal pinx door Georg Hertel, 18e eeuw. 1x Dancker Danckertz, Rubens voorstelling, 1634 - 1666. 1x Fabul IX, J. El. Ridiger Fec., 1699...
4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Zeilboten op het Markermeer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.
Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Dame speelt piano in woonkamer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 49 cm. In goede staat.
J. Wilkinson. Circa 1900. Handbeschilderde porseleinen plaquette met vogel voorstelling. Afmeting: 65 x 30 cm. In goede staat.
Monogram J.V. Tweede helft 20e eeuw. Twee dames in keuken met vogelkooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.
Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Pendant W. Jansen. Twee bloemstillevens. 1892 - 1969. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Johannes Hendrik Eversen. 1906 - 1995. Stilleven met Roemer, tinnen klepkan en kievits eieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Drie werken door Schalm?. 90-er Jaren. 1x Gemengde techniek, gouache. 2x Aquarel. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Paul van Gijn. Hollandse School. Indonesische jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure, Het oprechten des tabernakels met de heilige vaten en 't gereedschap. G. Hoet del. J. de Later fecit. Jacobus de Later, circa 1705. Gravure op papier. Afmeting: H 36 x B 44 c...
E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Lotti. Herman Brood stijl. Titel: Family of 5. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 149 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.