Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, bij Juan Les Pins Zuid Frankrijk 40x80cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G
Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Willem Maris Hage (Den Haag 1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G
Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.