Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

F. Krippendorf
Startprijs 60 EUR

Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G

Hans Wunderlich Duitse school
Resultaat: 70 EUR

Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G

Duitse Gravure
Startprijs 60 EUR

Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G

2 Aquarellen
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G

Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 60 EUR

G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 65 EUR

J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G

Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Eenden op meer
Resultaat: 65 EUR

Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G

Stilleven Zack Simmons
Startprijs 65 EUR

Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

A. Houlstad, Noorwegen
Resultaat: 70 EUR

A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, het wiede, aquarel op papier 17x11cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden
Resultaat: 60 EUR

J.H. te Pas landschap met opvliegende eenden, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond;G

Portret Duitse school M.O
Startprijs 70 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

2 19e eeuwse Franse gravures
Startprijs 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.

3 antieke Franse gravures
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G

2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman
Resultaat: 70 EUR

Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 75 EUR

G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Twee Perzische gouaches
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)
Resultaat: 85 EUR

S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G