Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U
Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Zilveren suikerklontjestang met schelpmotief-bekken en 2 dragen putti op de armen van de schaar. het geheel is sterk geprofileerd. Voorzien van oude belastingstempel 925/000 (begin 1900) ca. 54gr. 13,...
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U