Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), JL: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16gr. Cond.: R
Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.
Twee antieke Hollands zilveren dienlepels met gegraveerde en gecontourneerde steel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Y: 1883, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, samen ca. 90gr., L. 19cm., Cond.:U