Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Saucière
Resultaat: 150 EUR

zilveren saucière/slagroomkom 0.925/000 320 gr.L20 H10cm

brillendoos
Resultaat: 150 EUR

brillendoos, schildpad met zilver

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.

secretaire
Resultaat: 140 EUR

eiken secretaire. 90x97x47cm.

Ikoon
Resultaat: 135 EUR

Russische Ikoon, met 2 heilige monnikken en Heilig Mandulion, eitempera op paneel, omstreeks 1900. 21x25cm. Cond.: R

Penantkastje
Resultaat: 135 EUR

duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.

Tafel
Resultaat: 135 EUR

ovalen eetkamertafel 20-er jarenstijl kersenhout

armband
Resultaat: 130 EUR

gouden armband 585,18 cm., 10.7 gr.

Davenport
Resultaat: 130 EUR

teakhouten Davenport met schuine klep en 8 lades.

N'Geve
Resultaat: 130 EUR

Afrikaanse kunst,,ondergroep Dan grensgebied Liberia/Ivoorkust

Gamma Vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

damesburo
Resultaat: 120 EUR

Damesbureautje eikenhout, 97x93x46cm.

Afrikaans beeldje
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans voorouder beeldje van de Vere Nigeria

Bubbelmasker
Resultaat: 120 EUR

Senufo Ivoorkust, Wabele-masker, Joinuskop

stopwatch
Resultaat: 110 EUR

Stopwatch merk HEUER ø5.5cm

4 stoelen
Resultaat: 110 EUR

4 kersenhouten stoelen in empire stijl

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

wortelnoten belijmde tafelklok met maanaanduiding. 35x22x14cm. Ca. 1980

Theekastje
Resultaat: 110 EUR

mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw

54 kristallen glazen
Resultaat: 108 EUR

54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)

Bloempot
Resultaat: 108 EUR

platelen bloempot, Gouda Ivora

engelenhaar armband
Resultaat: 100 EUR

Engelenhaarkogelarmband,zilver 925/000 verg.8 rutielkwartskogels ø19 mm.op elastiek L17-19 cm 81.2 gr

Horloge
Resultaat: 100 EUR

Horloge Ingesoll (Amerika 3 jaar oud), Automaat nieuwprijs € 389,-

Tanzaniet ring
Resultaat: 100 EUR

Ring ø56 GG/WG 585/000 met een tanzaniet in goede kleur 3.0ct. en 2 diamanten samen 0.02ct W/SI, 3.9 gr.

ring
Resultaat: 100 EUR

gouden ring met diamant ø53