Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.
duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.
wortelnoten belijmde tafelklok met maanaanduiding. 35x22x14cm. Ca. 1980
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)
Engelenhaarkogelarmband,zilver 925/000 verg.8 rutielkwartskogels ø19 mm.op elastiek L17-19 cm 81.2 gr
Ring ø56 GG/WG 585/000 met een tanzaniet in goede kleur 3.0ct. en 2 diamanten samen 0.02ct W/SI, 3.9 gr.