Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

oorstekers citrien
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers GG585/000, met een citrien samen 1.48ct, 2.3 gr

Aquarel L.W.R. Wenckebach
Resultaat: 100 EUR

L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.

Aquarel, portret
Resultaat: 100 EUR

Aquarel, onduidelijk gesig. portret van een vrouw

H.G. Numans
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.

W. Raaphorst
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.

Eiken met palisander kussenkast
Resultaat: 100 EUR

Eiken met palisander kussenkast
180x170x52cm.

stationslamp
Resultaat: 100 EUR

bronzen stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Stationslamp
Resultaat: 100 EUR

zilverkleurige stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Imari bord
Resultaat: 100 EUR

Japans Imari bord omstreeks 1880 met gecontouneerde rand, ø30cm.

Ovale schaal
Resultaat: 100 EUR

ovale porseleinen Meissenschaal, open rand

Rose kom
Resultaat: 100 EUR

Familie rose kom, ø23cm. (met chip en haarscheur)

Masker Malinka
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Malinka, Mali

Masker
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Dam, Liberia

Jaguarmasker
Resultaat: 100 EUR

Jaguarmasker van de Bidyogo, Guinee

tabaksdoos
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tabaksdoos op 4 leeuwenvoetjes

beschuitdoos
Resultaat: 100 EUR

Verzilverde beschuitdooshouder met kristallen pot

3 delig cashpot
Resultaat: 100 EUR

3 delig cashpot, Makkum 1960

servies
Resultaat: 100 EUR

porseleinen servies, landschapsdecor

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm.

Horloge
Resultaat: 90 EUR

Witgouden horloge merkloos 14 karaat,lengte 19 cm.

Boslandschap
Resultaat: 90 EUR

Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.

Berglandschap
Resultaat: 90 EUR

Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm

halspiegel met ornamenten
Resultaat: 90 EUR

goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm