L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm