Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.
Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren
een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm
Mahonie biedermeijer meidenkast,gedeeltelijk massief, 183x128x49cm. Midden 19e eeuw
2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw