Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm