6 aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)
drie gekleurde aardewerken kastkommen ø22 cm.Maastricht. Begin 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel
verzilverde 5 armige kaarsenstandaard op voet H.62cm.
verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm
Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.
Art Deko, tafeldecoratie,vrouw met ree ,compositie met verschillende kleuren gepatineerd op een marmeren voet 35x50x11cm. Begin 20e eeuw