Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw
J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm
Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800
Amethist hanger GG/WG 585/000,met een fijne amethist in fantasie slijpsel,en 18 briljanten 0.10ct TW/PI, 11.3 gr.
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm
Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm