Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

piano
Resultaat: 190 EUR

piano eiken 133x144x63 cm

olieverf op papier Anton Heijboer
Resultaat: 180 EUR

olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.

Mechelse eiken eethoek
Resultaat: 180 EUR

Mechelse eiken eethoek, tafel met 6 stoelen

console
Resultaat: 180 EUR

console voor vaas leeuwenmotief

tafeltje
Resultaat: 180 EUR

ovaal mahonie Biedermeier tafel met bolpoot. 78x110x70cm.

Stoeltje
Resultaat: 180 EUR

lederen clubstoeltje. cognac kleur

leren fauteuil
Resultaat: 180 EUR

Leren oorfauteuil

bijbel
Resultaat: 180 EUR

bijbel uit 1854 met 2 zilveren sloten met Mozes en Aäron afbeelding

broodspinde
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten broodspinde, 83x77x44cm.

Buffetkast
Resultaat: 162 EUR

Henry Deux eikenhouten buffetkast omstreek 1890 , 2.18x1.24x0.53m

4 Stoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III

Buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Mahonie houten Engelse buffetkast, ca. 1900 1.93x1.20x0.47m

6 Stoelen
Resultaat: 160 EUR

6 eetkamerstoelen met stof bekleed, 3 maand oud

sluiting
Resultaat: 150 EUR

Sluiting WG585/000,ø24 mm,bezet met 6 robijnen,akoya-parel ø7.5 mm,en 6 briljanten 0.30ct W/SI, 6.1 gr.

horloge ketting
Resultaat: 150 EUR

gouden horloge ketting met schuif en kwast (gebroken)

ets
Resultaat: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

Schilderij, Zwitsers landschap
Resultaat: 150 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm

Gouache, Frans vd Berg
Resultaat: 150 EUR

gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.

CD speler
Resultaat: 150 EUR

CD/cassette speler B&O

Kast
Resultaat: 150 EUR

notenhouten tweedeurs vertico kast. ca 1880, 0,93x1.00x0,53cm.

white wash kast
Resultaat: 150 EUR

Grenen kast white wash grunder modelindeling half leg half hang, 198x145x62cm. Rond 1980

Dekenkist
Resultaat: 150 EUR

Antieke dekenkist met binnenvakje, 72x140x65cm.

buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Mahonie houten miniatuur meidenkastje met diverse tinnen delen, 90x81x47cm.

NTomo
Resultaat: 150 EUR

Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen

Saucière
Resultaat: 150 EUR

zilveren saucière/slagroomkom 0.925/000 320 gr.L20 H10cm

brillendoos
Resultaat: 150 EUR

brillendoos, schildpad met zilver

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.

secretaire
Resultaat: 140 EUR

eiken secretaire. 90x97x47cm.

Ikoon
Resultaat: 135 EUR

Russische Ikoon, met 2 heilige monnikken en Heilig Mandulion, eitempera op paneel, omstreeks 1900. 21x25cm. Cond.: R

Penantkastje
Resultaat: 135 EUR

duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.

Tafel
Resultaat: 135 EUR

ovalen eetkamertafel 20-er jarenstijl kersenhout

armband
Resultaat: 130 EUR

gouden armband 585,18 cm., 10.7 gr.

Davenport
Resultaat: 130 EUR

teakhouten Davenport met schuine klep en 8 lades.

N'Geve
Resultaat: 130 EUR

Afrikaanse kunst,,ondergroep Dan grensgebied Liberia/Ivoorkust

Gamma Vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

damesburo
Resultaat: 120 EUR

Damesbureautje eikenhout, 97x93x46cm.

Afrikaans beeldje
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans voorouder beeldje van de Vere Nigeria

Bubbelmasker
Resultaat: 120 EUR

Senufo Ivoorkust, Wabele-masker, Joinuskop

stopwatch
Resultaat: 110 EUR

Stopwatch merk HEUER ø5.5cm

4 stoelen
Resultaat: 110 EUR

4 kersenhouten stoelen in empire stijl

Tafelklok
Resultaat: 110 EUR

wortelnoten belijmde tafelklok met maanaanduiding. 35x22x14cm. Ca. 1980

Theekastje
Resultaat: 110 EUR

mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw

54 kristallen glazen
Resultaat: 108 EUR

54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)

Bloempot
Resultaat: 108 EUR

platelen bloempot, Gouda Ivora

engelenhaar armband
Resultaat: 100 EUR

Engelenhaarkogelarmband,zilver 925/000 verg.8 rutielkwartskogels ø19 mm.op elastiek L17-19 cm 81.2 gr

Horloge
Resultaat: 100 EUR

Horloge Ingesoll (Amerika 3 jaar oud), Automaat nieuwprijs € 389,-

Tanzaniet ring
Resultaat: 100 EUR

Ring ø56 GG/WG 585/000 met een tanzaniet in goede kleur 3.0ct. en 2 diamanten samen 0.02ct W/SI, 3.9 gr.

ring
Resultaat: 100 EUR

gouden ring met diamant ø53

oorstekers citrien
Resultaat: 100 EUR

Oorstekers GG585/000, met een citrien samen 1.48ct, 2.3 gr

Aquarel L.W.R. Wenckebach
Resultaat: 100 EUR

L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.

Aquarel, portret
Resultaat: 100 EUR

Aquarel, onduidelijk gesig. portret van een vrouw

H.G. Numans
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.

W. Raaphorst
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op paneel, Gesig. W. Raaphorst, stilleven, vaas met bloemen, 34x24cm.

Eiken met palisander kussenkast
Resultaat: 100 EUR

Eiken met palisander kussenkast
180x170x52cm.

stationslamp
Resultaat: 100 EUR

bronzen stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Stationslamp
Resultaat: 100 EUR

zilverkleurige stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Imari bord
Resultaat: 100 EUR

Japans Imari bord omstreeks 1880 met gecontouneerde rand, ø30cm.

Ovale schaal
Resultaat: 100 EUR

ovale porseleinen Meissenschaal, open rand

Rose kom
Resultaat: 100 EUR

Familie rose kom, ø23cm. (met chip en haarscheur)

Masker Malinka
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Malinka, Mali

Masker
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Dam, Liberia

Jaguarmasker
Resultaat: 100 EUR

Jaguarmasker van de Bidyogo, Guinee

tabaksdoos
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tabaksdoos op 4 leeuwenvoetjes

beschuitdoos
Resultaat: 100 EUR

Verzilverde beschuitdooshouder met kristallen pot

3 delig cashpot
Resultaat: 100 EUR

3 delig cashpot, Makkum 1960

servies
Resultaat: 100 EUR

porseleinen servies, landschapsdecor

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm.

Horloge
Resultaat: 90 EUR

Witgouden horloge merkloos 14 karaat,lengte 19 cm.

Boslandschap
Resultaat: 90 EUR

Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.

Berglandschap
Resultaat: 90 EUR

Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm

halspiegel met ornamenten
Resultaat: 90 EUR

goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm

4 Stoelen mahonie Engels model
Resultaat: 90 EUR

4 Stoelen mahoniehout Engels model. ca. 1970

6 stoelen
Resultaat: 90 EUR

6 stoelen, notenhout met snijwerk en lederen bekleding

6 rieten stoelen
Resultaat: 90 EUR

6 rieten stoelen

miniatuur
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten miniatuur tweedeurs buffet kastje, ca 1900, 72x54x26cm.

stoel
Resultaat: 90 EUR

Designstoel na de grote ontwerper Diesel.

Kristallen hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Kristallen hanglamp ong. 1960

Slaapkamermeubels
Resultaat: 90 EUR

Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.

Schotel
Resultaat: 90 EUR

Een blauw aardewerk schotel, Wedgewood 42 cm. Eind 19e eeuw

Kandelaar
Resultaat: 90 EUR

grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 122 cm

2 deel zilver
Resultaat: 87,5 EUR

grote zilveren opscheplepel en een open gewerkte taartschep

2 delen zilver
Resultaat: 87,5 EUR

1 groot vismes en breinaaldenkoker

Pollentine
Resultaat: 85 EUR

Pollentine, olieverf op paneel, mussen,cond.Uitstekend,13x18cm

oorstekers
Resultaat: 80 EUR

gouden oorstekers met diamant (roos geslepen)

Acryl
Resultaat: 80 EUR

Acryl op linnen, R. Schrijven, Opus 63. 100x80cm. Cond.: G

Divers hang en sluitwerk
Resultaat: 80 EUR

Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren

kraankan
Resultaat: 80 EUR

miniatuur tinnen kraankan. ca 1840

Trapfietsje
Resultaat: 80 EUR

Kindertrapfietsje met paard

Marmeren tafel
Resultaat: 80 EUR

een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm

commode
Resultaat: 80 EUR

commode, 74x87x50cm. Rond 1950

Dagobertstoel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten dagobertstoel. 80x65x50cm. Rond 1950

meidenkast
Resultaat: 80 EUR

Mahonie biedermeijer meidenkast,gedeeltelijk massief, 183x128x49cm. Midden 19e eeuw

2 stoelen + tafeltje
Resultaat: 80 EUR

2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw

perzische loper
Resultaat: 80 EUR

handgeknoopte perzische loper, 285x70cm.

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

grote grenen houten Engelse klaptafel. 76x165x140cm.