2 figuren Dresden/Sandizell ,2e helft 20 eeuw, gemerkt:blauwe stempel N met kroontje r.hand gerepareerd.
H24cm
Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.
schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm
Ronde zilveren schaal op bewerkte pootjes en bewerkte rand, 925/000 ø17cm H10cm, 439 gr
Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm
Sigarenbeker met zilv. randen versierd en zwavelstokken potje met zilv. dop en hengsel
Een blauw witte Tonka pot, koffiepot rosewit, glazen vaas en een kookpot