6 aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)
drie gekleurde aardewerken kastkommen ø22 cm.Maastricht. Begin 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel
verzilverde 5 armige kaarsenstandaard op voet H.62cm.
verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm
Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.
Art Deko, tafeldecoratie,vrouw met ree ,compositie met verschillende kleuren gepatineerd op een marmeren voet 35x50x11cm. Begin 20e eeuw
2 figuren Dresden/Sandizell ,2e helft 20 eeuw, gemerkt:blauwe stempel N met kroontje r.hand gerepareerd.
H24cm
Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.
schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm
Ronde zilveren schaal op bewerkte pootjes en bewerkte rand, 925/000 ø17cm H10cm, 439 gr
Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm
Sigarenbeker met zilv. randen versierd en zwavelstokken potje met zilv. dop en hengsel
Een blauw witte Tonka pot, koffiepot rosewit, glazen vaas en een kookpot