aardewerken borden 6x Chinese roos Bloemdecor, Coppeland Spode England. Eind 19e eeuw
3 delftsblauw aardewerk borden met bloempotten decor Holland 18e eeuw
Polychroom beschilderde aardewerk plaquette- gemerkt en gesigneerd "Harlingen" en "L.J. v.d. Wal"
-19e eeuw
Blauw met wit porseleinen beeld van een roofvogel gemerkt Volksted. Turinggen Duitsland ca 1970
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, 24 cm
Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd
tegeltableau," die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw
2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor
2 Delftsblauwe schotels met bloemmotief ø32. Midden 20e eeuw
Grote Delftsblauwe schotel met bloemmotief ø39. Begin 20e eeuw
Kavel diversen kleingoed wo 6 kop en schotels en een delftsblauwe schotel, kaffetière en 2 vaasjes