Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Petitfour stelletje
Geen vanafprijs

Een aarderwerken petitfour stelletje groen. genummerd 1063A

divers porselein
Resultaat: 15 EUR

Divers porselein, kop en schotels,borden etc.

2 kandelaars
Resultaat: 80 EUR

2 koperen kandelaars met porseleinen middenstuk met initialen

Aardewerken borden 6x
Resultaat: 60 EUR

aardewerken borden 6x Chinese roos Bloemdecor, Coppeland Spode England. Eind 19e eeuw

Aardewerken borden 3x
Geen vanafprijs

3x aardewerken borden, Maastricht, Chasse au Lion

3 delftsblauw aardewerk borden met bloempotten decor
Startprijs 220 EUR

3 delftsblauw aardewerk borden met bloempotten decor Holland 18e eeuw

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette
Startprijs 715 EUR

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette- gemerkt en gesigneerd "Harlingen" en "L.J. v.d. Wal"
-19e eeuw

Blauw met wit porseleinen beeld van een roofvogel
Startprijs 140 EUR

Blauw met wit porseleinen beeld van een roofvogel gemerkt Volksted. Turinggen Duitsland ca 1970

Ovale schaal
Resultaat: 100 EUR

ovale porseleinen Meissenschaal, open rand

4 schalen
Startprijs 80 EUR

4 Japanse rijstschalen

schotel, Qianlong
Startprijs 100 EUR

blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) 23 cm

kannetje
Startprijs 80 EUR

Blauw wit kannetje Kangsi stijl

2 kraagvazen
Startprijs 200 EUR

2 blauwe imari kraagvazen H. 31cm.

kraagvaas
Startprijs 160 EUR

blauwe imari kraagvaas met gecontoneerde rand

Rose kom
Resultaat: 100 EUR

Familie rose kom, ø23cm. (met chip en haarscheur)

Familie rose
Geen vanafprijs

2x familie rose ,Kantonees, schotel met kom

Vaas
Startprijs 320 EUR

Een blauw Chinees porseleinen vaas, 60 cm met schade

buikvaas
Startprijs 390 EUR

Grote buikvaas met vogel en fruitdecor H.45 cm.

Koffiekan, Meissen zwiebel muster
Startprijs 100 EUR

Koffiekan Meissen zwiebel muster

Jus kom
Startprijs 80 EUR

Jus kom Meissen zwiebel muster

kanonskogel
Resultaat: 30 EUR

kanonskogel (napoleontijd) en klein kogeltje

2 vazen
Resultaat: 36 EUR

2 x Kutany vazen, 25 cm. hoog

4 chinese kommen
Startprijs 30 EUR

4 chinese kommen

borden 2x
Resultaat: 27 EUR

2 blauwe chinese borden, 21 cm, met haarscheuren

2 Vazen
Startprijs 55 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

2 schotels
Startprijs 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, 24 cm

2 Kastvazen
Startprijs 100 EUR

Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd

Vaas
Startprijs 30 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

Schotel
Resultaat: 90 EUR

Een blauw aardewerk schotel, Wedgewood 42 cm. Eind 19e eeuw

tegeltableau
Startprijs 200 EUR

tegeltableau," die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw

9 x Petrus Regout
Startprijs 70 EUR

9 Petrus Regout bordjes, van het model" Castello"

porseleinen koffiekannen 4x
Geen vanafprijs

diverse porseleinen kannen 4x

Vazen 2x
Geen vanafprijs

Vazen 2x met kraag ( 1 gerestaureerd)

aardewerken wandborden 2x
Geen vanafprijs

2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor

Aardewerken borden 3x
Geen vanafprijs

Aardewerken borden 3x

Delftsblauwe schotel 2x
Resultaat: 18 EUR

2 Delftsblauwe schotels met bloemmotief ø32. Midden 20e eeuw

Delftsblauwe schotel
Resultaat: 20 EUR

Grote Delftsblauwe schotel met bloemmotief ø39. Begin 20e eeuw

Diverse kleingoed
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen kleingoed wo 6 kop en schotels en een delftsblauwe schotel, kaffetière en 2 vaasjes

jubilarisbord 50 jaar
Startprijs 150 EUR

Jubilaris bord 50 jaar Makkum ø34cm.

Jubilaris bord
Startprijs 150 EUR

Jubilarisbord met paradijsvogel omstreeks 1988

orenvaas
Startprijs 10 EUR

Platte orenvaas, Italië ca. 1980

borstbeeld
Startprijs 20 EUR

terracotta kleurig borstbeeld met druivendecor

beeldje
Resultaat: 10 EUR

porseleinen beeldje als lamp, Thuringen

chinese lamp
Geen vanafprijs

porseleinen chinese lamp met zijden kap

vaas
Geen vanafprijs

Engelse vaas met vlinder- en bloemmotief

Serviesje
Startprijs 20 EUR

Aardewerk serviesje, 4x kop en schotels suiker en melk kannetjes en kom

Tegeltableau
Startprijs 50 EUR

Tegeltableau met Larens interieur. Begin 20e eeuw

3 tegels
Startprijs 30 EUR

3 Tegels Makkum, diverse afbeeldingen. Rond 1970