Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
gesig. Renard, olieverf op paneel, strandgezicht, cond.Goed, 18x24cm
Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap
Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
Olieverf op linnen, boerderij met schapen, gesig. Herman v. Tongeren, 100x60cm.
Olieverf op doek, Boerderij aan het water, ond. gesig.cond.matig, 50x70cm.