Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm
Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.
Schilderij Huib Daniels, olieverf op paneel, cond.UItstekend, 30x15cm
"Standermolen bij een bevroren meer met schaatsers", Olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd. Hollandse school 19e eeuw.,cond.Goed, 25.5x20cm
L.W.R. Wenckebach, gemengde techniek op papier, winterlandschap, 1860-1937 Den Haag.
TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,
"Standermolen bij een poldervaart", gesigneerd rechtsonder J. Deys. Olieverf op paneel in zwarte robbelijst. ,
cond.Redelijk, 10x16cm
Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, wintergezicht. Gesign. C.Morijier, cond.redelijk, 15x18cm.
olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm
Olieverf op linnen, Stilleven, Henriette Gezina Numans, 1877-1955 Zeist, 43x56cm.
Aquarel voorstellend een 19de eeuws Winterlandschap, onduidelijk gesigneerd. 30x20 cm.
Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.
Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.
Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.