Majolica keramiek fazant begin 20e eeuw, gestempeld Germany in goede staat 26x17x11cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen figuren van een man en vrouw in romantische klederdracht 1e helft 20e eeuw. vermoedelijk Duitsland, verso genummerd 3640 22-23cm. Cond.: G
Twee porseleinen rookverdrijvers, voorstellend twee hondjes ca. 1930. vermoedelijk Duitsland. Bij 1 hond is electra afwezig 17-19cm. Cond.: G
Jema Holland keramieken neger met trommel ca. 1930, belegd met bladgoud. genummer Nr. 672 34x22x15cm. Cond.: G
Porseleinen Vlaamse gaai 20e eeuw, gemerkt Gerold Porzellan Bavaria Duitsland. Chip van de vleugel af 16x11x6cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf met varkentjes in de bek. Gemerkt met drie ruitvormige tekens 20e eeuw in zeer goede staat 21x19x11cm. Cond.: G
Antiek porseleinen Heilig Mariabeeld N.D. de Lourdes. Handbeschilderd met gouddecor 33x11xø10cm. Cond.: G
Oude porseleinen vaas gemerkt Flamand met landschaps- en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 30xø15cm.
Porseleinen Heilig Beeld Maria met kind ca. 1900. Handbeschilderd met gouddecor 32x11xø10cm. Cond.: G
Negen delen aardewerk petrus Regout Maastricht o.a; Canton, Colibri en Amazone. 1x Grote kastkom, ongemerkt en 2 grote ongemerkte borden 6-27cm. Cond.: G
Oude porseleinen Royal Dux design balletdanseres 20e eeuw. Tsjechoslowakije, mist 1 vinger 21x25x17cm. Cond.: G
Oude porseleinen Royal Dux design balletdanseres 20e eeuw. Tsjechoslowakije, 17x25x14cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western Germany 16x12x8cm. Cond.: G
Drie Makkums porseleinen sierborden 20e eeuw met bloemdecor. 2 Met bont decor en 1 met blauw decor ø23-ø28cm. Cond.: G
Twee antieke bisquit porseleinen figuren, Duitsland genummerd 3487. Voorstelling van een adelaar met daaronder een buste van een hoge officier 13x12x7cm. 1 Figuur stukje gelijmd en chipje af. Cond.: R
Doos divers kwaliteitsporselein o.a; Engeland, Duitsland en Holland Cond.: G
Drie oude delen; 1x eikenhouten vat voor paraplus 38xø26cm, 1x wandbakje 26x30x11cm. en 1x beschilderde kruik 43xø25cm. Cond.: G
Japans goudimari 19e eeuws porseleinen 8-kantig sierbord met bloemvaas decor. lichte chip aan rand 28,5x28,5cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws Japans porseleinen vaas met bomen- en bloemendecor 18xø12cm. Cond.: G
Vier antieke Chinese halve-maan vormige kommen met rood en goud decor van landschappen ca. 1900 6x18x11cm. Cond.: G
Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M
Japanse 19e eeuwse goudimari vaas met landschappen en bloemenmotief. Randschade (bijgeschilderd) 23,5xø11cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M
24 Delen Japans porselein ca. 1920, kopjes en schotels ø6cm. en ø9,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met apart blauw decor en familienaam de de bodem 7,3xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen, planten en vogels. Haarscheur en minime chip 23xø9cm. Cond.: R
Grote Chinese Kanton vaas (keramiek) 19e eeuw met figuren afgebeeld. Kraag is slecht gerestaureerd 35xø16cm. Cond.: M
19e Eeuws Japans goudimari porseleinen sierbord met bloemendecor in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw plantendecor. Randschade en haarscheur ø23cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G
3-Delig Delfts blauw kaststel ca. 1930 van Royal Boch Holland. 1 Haarscheur van 1 cm. 35x16x16cm. en 23,5x12x12cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen 19e eeuwse eierschaal kop&schotels met decor planten weegbree en vlinders, figuren en teksten. Lichte beschadigingen bij sommige delen Cond.: G