Duits grenenhouten hangkastje ca. 1900 met porseleinen plaquette "Haus Apotheke". Afgebeeld een landschap en het rode kruis. Binnenwerk met 8 porseleinen lades met opdruk en 3 porseleinen kruidenpotje...
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U
Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G
Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.
Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten uitneembare barokkast ca. 1800 met platte zuilen op de schuine hoeken. Origineel slot, sleutel, poten etc. Mooie patina 188x165x55cm. Cond.: G
Grote Empire coulissentafel van mahoniefineer met kolompoot driespant. Prachtig model met klauwpoten ca. 1830. Tussenbladen missen 70xø128cm. Cond.: G
Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G
Collier 3 rij rookkwarts, middelste snoer met 42 tussenbolletjes GG 585/000. Sluiting GG 585/000 bezet met een camee. L. 45 cm.
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G
Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...
Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...
Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...
Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...
Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G
Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...
Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G
Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...
5-Delig Chinees porseleinen kaststel ca. 1900 met blauw decor van diverse voorwerpen. 2 Deksels met chip aan de binnenzijde 31xø11,5cm. en 32xø13cm. Cond.: G
Veertien Hollandse herdenkingstegels van De Porceleyne Fles Delft. Bont geglazuurd met diverse voorstellingen ca. 1940-1946 11-22cm. Cond.:G
Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.