Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met blauw decor en figuurvoorstellingen (spelende putti). Lichte beschadigingen en/of restauraties 12,8x12,8cm. Cond.: R-G
Tablet met 8 Hollandse 18e eeuwse bloempottegels met blauw decor, voorstellend taferelen met spelende personen. Randschades en haarscheur 60x33cm. Cond.: R
Vier 17e eeuwse Hollandse figurentegels met blauw decor 13x13cm. Sommige met randschade en/of restauratie. Cond.: G-R
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G
Vier hollandse polychrome tegels met bloemmotief 17e eeuw, blauw met oranje,1,3x13,3x13,3cm. . Cond.: G (randschade)
Drie Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw (molen en landschap). Beschadigingen Cond.: R
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Geheel uit ivoor gesneden Japanse dame ca. 1920. Dame draagt een parasolletje in de ene hand en een waaier in de andere. Onderkant gesigneerd (deel van de waaier mist) H.: 12cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren figuurtjes, voorstellend een Japanse man in geveschtshouding. geheel staand op houten sokkel. 1 Mannetje mist de hoed, verder Cond.: G 9,5x6x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend man met baard. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.
Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G
Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G
Ivoren miniatuur 19e eeuw voorstellend een varken met een klavertje vier in de bek 0,9x2x0,6cm. Cond.: G
Twee oude Delfts bonte vazen 20e eeuw. 1x Dekselvaas met leeuw, 8-kantig met bloemmotief 36x19x19cm. 1x Vaas 8-kantig met bloemmotief 25x15x15cm. Cond.: G
Vier goudimari porseleinen deksel-rijstkommen met familiestempel 1e helft 20e eeuw. Decor van planten en bloemen. 1 Deksel mist 11xø16cm. Cond.: G
Twee oude Delfts blauwe sierborden ca. 1930. 1x Oud Delft met afbeelding naar jan Vermeer. 1x "De Porseleyne Fles" met bloem- en vaasmotief ø28cm. en ø28,5cm. Cond.: G
Rosenthal Bavaria porseleinen dekseldoosje 20e eeuw met op het deksel afgebeeld een fazant op een tak met bloemen. 5x12x9,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...
Twee goudimari borden 18e eeuw met decor van Japanse tuin met bloemen en hek. 1x Gaaf, 1x Chip uit rand ø13,2cm. Cond.: G
Hollandse tegel ca. 1700 met aparte glazuur. Voorstelling van een koe in een landschap. Lichte randschade 13x13cm. Cond.: G
Bsiquit porseleinen vogel op houten sokkel, gemerkt Sitzendorf en onduidelijk gesigneerd (Duitsland). Puntje van de snavel is gelijmd en chipje af 20x10x10cm. Cond.: R
2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R
Woestijnroos 20e eeuw, lichte stukjes zijn eraf verder Cond.: G 17x17x13cm. Cond.: G
Twee Egyptische terracotta olielampjes 3e-4e eeuw in zeer goede staat 3x8,5x6cm. en 4,5x7x10cm. Cond.: G
Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R
Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G
Zes oude porseleinen borden met een blauw decor o.a; 3x Petrus Regout, 2x Societe Ceramique Maastricht en 1x William Adams (Engels). 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts keramiek bord met bloemmotief. randschades 5xø33cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen met bloemendecor 20e eeuw 6,5xø15cm. Cond.: G
Herend porseleinen 3-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met roze bloemdecor. Afneembare tap 23x15x15cm. Cond.: G
Herend porselein (Hongarije) 4-lichts kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met bloemdecor en afneembare top 22x13x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje,19e eeuw,voorstelling 4 Chinese figuren in een landschap. (deksel chip af), 13.5x12x l7cm., Cond.:G
Chinees porseleinen trekpotje met bloemen motief,19e eeuw, 14x13xø 7 cm. Cond.:G
Twee porseleinen schalen met bloemmotief Duitsland, gemerkt met een bijenkorf 1e helft 20e eeuw. Barok vormgeving, minime chip 5x21x15cm. Cond.: G
Twee blauw Chinese borden 20e eeuw. 1x Met afbeelding van een vis en 1x met bloemmotief ø23cm. Cond.: G
2-Delig Samson mini kaststel ca. 1900, Frankrijk, roze decor met wapens. 1 Vaas kapot, dekselvaas met tempelhond 17xø7,5cm. en 11,5xø6cm. Cond.: R
Frans porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met gouddecor, ongemerkt 23x13xø9cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen vazen ca. 1900 met bronskleurig bladdecor. 1 vaas met chip uit bodem 24xø15cm. Cond.: R
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M