10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws goudimari bord met landschapsmotief en gebouwen ø25cm. Minime chip Cond.: G

2 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen sierborden 20e eeuw met bloem- en gouddecor ø26cm.-ø29cm.

2 Chinese kommen + lepels
Resultaat: 80 EUR

Jugendstil kan, porselein
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Jugendstil stijl schenkkan, gemaakt van keramiek en compositie metaal. Afbeeldend geglazuurd bloemenmotief 40x15xø11cm. Cond.: G

Trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor, 1mm chip bij tuit ø10,5x17x11cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Oude Kantonese keramieken vaas met bloemmotief, hagedissen en vogels 20e eeuw 33xø16cm. Kraag stukje gelijmd, Cond.: R

6 Imari kop&schotels
Resultaat: 80 EUR

Grote Delftsbonte vaas
Resultaat: 75 EUR

Meissen kop&schotels
Resultaat: 75 EUR

Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws imari bord met bloeiende-boom motief ø22,7cm. Lichte randschade Cond.: G

Kop&Schotel KPM
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse biedermeier KPM porseleinen kop en schotel 2,5xø13cm. en 8,5xø8cm. Lichte randschade

Servies Villeroy & Boch
Resultaat: 70 EUR

Uitgebreid restservies (93 delen), gemerkt Villeroy & Boch Burgenland Duitsland. Roze landschaps- en bloemendecor Cond.: G

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee imari porseleinen knobbelvaasjes 19e eeuw. 1x gaaf, 1x gelijmd 25,5xø9cm. Cond.: R

5 Delen porselein
Resultaat: 70 EUR

2 Kantonese vaasjes
Resultaat: 70 EUR

Twee Kantonese 19e eeuwse keramieken vazen met Foo-honden en krijgers afgebeeld. 1 vaas is in goede conditie, 1 vaas met chip 21xø8cm. Cond.: R-G

Frans wapenbord
Resultaat: 70 EUR

Franse Fayence keramiek sierschotel met wapen 19e eeuw, gemerkt Lisieux ø24cm. Cond.: G

2 Delftse vazen, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Twee Delftse blauw keramieken vazen 18e eeuw met landschapsmotief. Lichte randschades aan voet en beide kragen zijn gerestaureerd 19xø14cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Resultaat: 65 EUR

Stijgerend porseleinen paard, gemerkt Hutschenreuther Selb Germany 20e eeuw. Gesigneerd K. Tutter 31,5xø12cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 60 EUR

6 Delen Meissen
Resultaat: 60 EUR

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor van landschap en 1x met diverse voorwerpen. 1 bord heeft lichte randschade en de ander heeft een chip ø23cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Antiek tegeltableau met schepenvoorstelling (Golden Hind, Bounty, 7 Provinciën, Mayflower, Santa Maria) Delft ca. 1920. Tegels zitten in een mahoniehouten lijst 88x19cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloemmotief. Randschades en haarscheuren ø21-ø23cm. Cond.: M

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met planten- en bloemendecor. 1x Gaaf, 1x randschade ø23cm. Cond.: R