Chinees porseleinen 18e eeuws goudimari bord met landschapsmotief en gebouwen ø25cm. Minime chip Cond.: G
Twee Duitse Meissen porseleinen sierborden 20e eeuw met bloem- en gouddecor ø26cm.-ø29cm.
Prachtige Jugendstil stijl schenkkan, gemaakt van keramiek en compositie metaal. Afbeeldend geglazuurd bloemenmotief 40x15xø11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor, 1mm chip bij tuit ø10,5x17x11cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken vaas met bloemmotief, hagedissen en vogels 20e eeuw 33xø16cm. Kraag stukje gelijmd, Cond.: R
Zes goudimari porseleinen kop en schotels 19e eeuw met bloemmotief ø5-ø10cm. Cond.: R-G (randschades)
Chinees porseleinen 18e eeuws imari bord met bloeiende-boom motief ø22,7cm. Lichte randschade Cond.: G
19e Eeuwse biedermeier KPM porseleinen kop en schotel 2,5xø13cm. en 8,5xø8cm. Lichte randschade
Uitgebreid restservies (93 delen), gemerkt Villeroy & Boch Burgenland Duitsland. Roze landschaps- en bloemendecor Cond.: G
Twee imari porseleinen knobbelvaasjes 19e eeuw. 1x gaaf, 1x gelijmd 25,5xø9cm. Cond.: R
Twee Kantonese 19e eeuwse keramieken vazen met Foo-honden en krijgers afgebeeld. 1 vaas is in goede conditie, 1 vaas met chip 21xø8cm. Cond.: R-G
Franse Fayence keramiek sierschotel met wapen 19e eeuw, gemerkt Lisieux ø24cm. Cond.: G
Twee Delftse blauw keramieken vazen 18e eeuw met landschapsmotief. Lichte randschades aan voet en beide kragen zijn gerestaureerd 19xø14cm. Cond.: G
Stijgerend porseleinen paard, gemerkt Hutschenreuther Selb Germany 20e eeuw. Gesigneerd K. Tutter 31,5xø12cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts bont sierbord, gemerkt De Klauw met bloemvaas decor. Lichte randschade ø34,5cm. Cond.: G
Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor van landschap en 1x met diverse voorwerpen. 1 bord heeft lichte randschade en de ander heeft een chip ø23cm. Cond.: R
Antiek tegeltableau met schepenvoorstelling (Golden Hind, Bounty, 7 Provinciën, Mayflower, Santa Maria) Delft ca. 1920. Tegels zitten in een mahoniehouten lijst 88x19cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloemmotief. Randschades en haarscheuren ø21-ø23cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met planten- en bloemendecor. 1x Gaaf, 1x randschade ø23cm. Cond.: R