Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R
Zeldzame Duitse Meissen Böttger zeskantige theebus (terracotta). In zeer goede staat met plantendecor en vogels afgebeeld. 12x11x11cm. Cond.: U
Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...
Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M
Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G
Zes Duitse Meissen porseleinen borden met voorstellingen uit Rusland 80-er jaren. (Riga Murmansk, Odessa Wladiwodstok, Leningrad, Isman) ø19cm. Cond.: G
Zes Duitse KPM porseleinen schaaltjes ca. 1930 met rode stempel ø10,5-ø14cm. Cond.: G
Vijf Duitse porseleinen borden o.a; 2x Dresden, 1x Nymphenburg en 2x Meissen 20e eeuw ø11,5cm. - ø19cm. Cond.: G
Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G
Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G
Koffieset bestaande uit kop en schotel met bord, Meissen, wijnblad decor, ca.1850-1924, oor in de vorm van een zwanenhals.
Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine ca. 1900 met goudrand in barok vormgeving 16x32x27cm.
Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R
Porseleinen kannetje (KPM) en vaasje (Rosenthal)" Schwangere Louise"ontwerper Heidenreich, Duitsland. 11-18cm. Cond.: G
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Groot Meissen porseleinen bord 30-er jaren met bloemmotief 5xø31,5cm. Lichte randschade Cond.: R
Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G
Twee delen Hollands plateel 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje Schoonhoven Holland (vlam), geel bloemdecor, haarscheur 13,5x10,5cm. 1x Grote schaal Noord Holland, grijs met rood, haarscheur 6xø30cm. Cond.: ...
Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G
Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G
Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U
Aparte keramieken schenkkaraf ca. 1900 (gestempeld) met takmotief 20xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken Art Nouveau vaas ca. 1900, genummerd 1269 met bloemdecor 29xø13cm. Cond.: G
Keramieken Sint Lucas vaasje (Utrecht) in petrol kleur 20e eeuw 9,5xø13cm. Cond.: G
Chinees antiek ivoren biefopener met afgebeeld vechtvissen en Chinese tekst 22,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G
Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van been, voorstellend een man met touw op de rug. beschadigd bij touw 16,5x9x8,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...
Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G
Vier antiek ivoren servetringen ca. 1920. 1 Paar met zwarte rand ø4 en ø5cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...
Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G
Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken chachepot met leeuwekoppen en bladmotief ca. 1900. Minimale chip 21xø33cm. Cond.: G
Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...
22 Hollandse landschapstegels 19e eeuw met zeegezichten en huizen afgebeeld. lichte randschades 13x13cm. Cond.: G
Hollandse tegel 17e eeuw met polychroom vliegende vogel afgebeeld 12,7x12,7cm. Randschades Cond.: R
Twee Hollandse landschapstegels ca. 1900, chip af 13x13cm. Cond.: R
Drie Hollandse polychrome tulptegels 17e eeuws binnen kwadraat 1,1x12,7x12,7cm.,. Cond.: G (randschade)