Oud Indonesisch tropisch houten kabinetje met lades en deuren, mooi afgewerkt met snijwerk en goudverf 89x47x26cm. Cond.: G
Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G
Koloniale yati-houten porseleinkast ca. 1930 (Indonesië) met mooi snijwerk in de koplijst 216x147x55cm.
Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Groot Taekhouten woonkamerkast (boekenkast) ca. 1930 met schuifdeuren, 2 lades, glas-in-lood ramen en halve Corintische zuilen. Het meubel is in zeer goede originele staat 180x210x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau 1e helft 20e eeuw. geheel staand op klauwpoten en origineel bronzen beslag. Meubel is in goede originele ongerestaureerde staat 98x48x90cm...
3-Delige notenhouten miniset met extra bijzettafeltje in zeer goede staat 51x50x34cm. Cond.: G
Oude lederen oorfauteuil 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 100x97x85cm. Cond.: R
Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met inlegwerk op het blad van bloemmotief 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 57x54x54cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...
Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhouten met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Co...
Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...
Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R
18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G