Koloniale vitrinekast ca. 1880 van notenhout, mooi bewerkt met kroon, tollen en getorste zuilen 140x77x41cm. Cond.: G
Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco kast met inlegwerk. Vier deuren en twee lades. Mist een plank rechtsonder 160x90x35cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Willem III linnenkast, notenfineer met mooi snijwerk in goede originele staat 208x121x44cm. Cond.: G
19e Eeuwse beklede hocker van eikenhout, bewerkt met prachtige gobelinstof 50x46x46cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Hollands Empire penantkast met opklapbaar buffet ca. 1830. Volle mahoniehouten zuilen, vergulde capitellen en staand op taps toelopende poten (leeuwepoten). Lichte fineerschade. Het meubel is in goede...
Hollands eiken theekastje ca. 1900, rondom glas en bewerkt. Staand op flespoten 73x43x66,5cm. Cond.: G
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Eiken Mechelse salontafelca. 1880 in zeer goede staat 52x102x81cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III open bonheur van wortelnoten en notenfineer. Zwart afgezet met spiegelopstand en etage, 3 lades en 3 deuren. Mooi versierd met snijwerk en gedraaide tollen ca. 1870. Het...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit 3 laden commode ca. 1890 vurenhout (Weichholz) met origineel beslag in goede orignele staat 87x100x59cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Oude notenhouten salontafel 20e eeuw in Engelse stijl met houtsnijwerk en gebogen poten. 58x60x87cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bijzettafel op driespant ca. 1860 86x122x70cm. Cond.: G
Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G
Duitse Louis Philippe schrijfsecretaire ca. 1880 van notenhout met wortelnoten fineer. Prachtig binnenwerk met 8 lades en deurtje, lichte fineerschade. Meubel is in redelijke ongerestaureerde staat 17...
Louis Quinze stijl stoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering 84x61x61cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G
Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G
19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G
Zes Hollandse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met groene velours bekleding ca. 1870. 95x43x48cm. Cond.: R
Empire stijl commode 2e helft 20e eeuw van notenfineer en intarsia (inlegwerk) met band en vrouwenfiguur. Massief bronzen beslag en sierwerk. tevens bandintarsia op het blad en zijkanten. Meubel is in...
Duitse 3-deurs vitrinekast ca. 1890, mahoneifineer met zuilen en snijwerk. 2 Zijdeurtjes met snijwerk (licht beschadigd) 173x105x42cm. Cond.: G
Aparte eikenhouten opklapbare tafelstoel,met lederen zitting ca. 1930 ,rugleuning is omklapbaar tot tafel, 79x60x50cm. Cond.: G
Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G
Prachtige bewerkte kersenhouten kist, rondom bewerkt met Jugendstil motieven ca. 1910 15x40x28cm. Cond.: G
Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Grote goudkleurige houten gestoken spiegel, Oosters model 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x82cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G
Kleine mahoniefineer op eiken Empire trumeau met vuurverguld beslag ca. 1820. Bruin marmeren blad, met lade, geheel staand op leeuwepoten. In nette ongerestaureerde staat 66x29x50cm.
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Klein Duits handbeschilderd kistje ca. 1920 met rond deksel en 4 gebogen pootjes. Kist is aan 5 zijden beschilderd met een bloemdecor met vogels en in het midden een man en vrouw 31x55x24cm. Cond.: G
Ronde mahoniehouten eettafel, Louis Philippe ca. 1880 in goede originele staat Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engelse kinderhoekstoel met inlegwerk. Nette stoffering met koperen nagels, Victoriaans 60x47x45cm. Cond.: G
Modern kersenhouten bureaumeubel met 4 laden 2e helft 20e eeuw 82,5x80x37cm. Cond.: G
Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U
Moderne kersenhouten eethoek met lederen rugleuning en zitting 76x125x80cm. en 103x53x54cm. Cond.: G
Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Eikenhouten Neogotische omlijsting, rijk bewerkt met gothische kenmerken ca. 1900 165x77cm. Cond.: G
Eikenhouten met noten muntenkabinet ca. 1910 met originele sloten en scharnieren. Twee deurtjes met daarachter 8 laden. Meubel verkeerd in zeer goede staat 32x35x20cm. Cond.: G
Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G
Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G