Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie theetafel
Startprijs 90 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

Eiken linnenpers
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse linnenpers met deur. In ongerestaureerde originele staat, licht beschadigd 170x83x50cm. Cond.: G

Mahonie kastje
Resultaat: 65 EUR

Hollands mahoniehouten kastje ca. 1840 met kerkpanelen in de deurtjes en bewerkte halve zuilen 55x39x58cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

2 Messing bedden
Startprijs 125 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G

Damesbureau
Startprijs 225 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Noten kastje
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten gefineerd Grunder dressoir ca. 1880. Front met 2 deuren en een lade met snijwerk, 2 halve zuilen. Meubel is in redelijk goede ongerestaureerde staat 100x115x49cm.

Gebogen commode, marmer en brons
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...

Eiken kast, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse inbouwkast van eikenhout 18e eeuw, erg bijzonder. Aan 2 zijden met deuren (voor en achterzijde, 5 deuren) en een klokruimte (zonder klok). Het meubel is in originele ongerestaureerde staa...

Stoel + Korf
Startprijs 15 EUR

Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G

Franse eiken Henry Deux kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Startprijs 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Hindeloopen klaptafeltje
Resultaat: 575 EUR

Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Mahonie bed
Resultaat: 110 EUR

Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G

Gebogen ingelegde commode
Startprijs 500 EUR

Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G

Dagobertstoeltje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse wit geverfde dagobertstoel (gondeltje) met gevlochten zitting in originele ongerestaureerde staat 56x60x37cm. Cond.: G

Palisander stoel
Resultaat: 135 EUR

Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G

Commode, nieuw blad
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G

Buffetkastje
Resultaat: 80 EUR

Hollands licht eikenhouten buffetkastje ca. 1910 met gebogen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. Krimpnaad in rechter paneel. Meubel is in zeer goede staat 180x120x49cm. Cond.: G

Iepen armstoel ca. 1780
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Eikenhouten tafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900 met onderling verbonden gedraaide poten in zeer goede staat 79x124x83cm. Cond.: G

Betaaltafel
Startprijs 150 EUR

Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G

Eiken Grunderkastje
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs, zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. Con...

Bloementafeltje, Den Haag
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine
Startprijs 875 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G

Uitgesneden console
Startprijs 220 EUR

Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Tafeltje, romantisch tafereel
Resultaat: 70 EUR

Beschilderd bijzettafeltje ca. 1900 met op het blad geschilderd een romantische voorstelling met geblinddoekte heer en 2 dames in klederdracht. Tafel is in redelijke ongerestaureerde staat 70x56x40cm....

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Mahonie etagere
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

2 Franse stoelen, gaatjesmat
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl stoelen met gevlochten zitting (witgeverfd) in originele staat Cond.: G

Notenhouten vertico
Resultaat: 450 EUR

Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 70 EUR

Grunderzeit stijl etagere meubel gemaakt van oude delen(ca. 1890 en later). Leuke vormgeving 230x68x31cm.

Ovale tafel met marmer
Resultaat: 75 EUR

Franse ovale wijntafel van notenhout met marmeren blad en messing sierwerk ca. 1890 46x54x33cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G

Apothekerskastje
Resultaat: 650 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1900 met porseleinen plaquette "Haus Apotheke". Afgebeeld een landschap en het rode kruis. Binnenwerk met 8 porseleinen lades met opdruk en 3 porseleinen kruidenpotje...

Engels kolenkastje
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil notenhouten kolenkastje met kiepbare binnenbak ca. 1900. gestoken paneel 55x38x38cm. COnd.: G

Notenhouten tweedeurskast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 95 EUR

Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G

Hangvitrine noten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G