Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U
Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G
Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G
Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G
Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Stel 19e eeuwse Perzische sabels met bronzen heften in goede originele staat 85cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G
Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bajonet Frankrijk. Gegraveerd "Imperale de Mutzig 1868" met originele schede. In zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G
Oude jachtdolk (hartsvanger, hertenvanger) met heft van gewei. Hubertus Solingen met gegraveerd lemmet met hertenvoorstelling 27cm. Cond.: G
Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met messing bewerkte schede. Gemerkt met kroon en jaartal 1935. Bewerkte tropisch houten grip. In zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G
Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G