Woordenboek in zeven talen door Frater Ambrosius Calepini, Ventië 1689. In originele perkamenten stempelband met originele klampen. Band is in matige staat 33x24x8cm.
Corpus Juris Canonici (Canoniek wetboek), Auteur: Christ. A. Freiersletsen, gedrukt te Keulen in 1735. In originele perkamenten band met rubrieken, quatro formaat.
Lutherbijbel AD 1841, gedrukt te Halle. Octavo formaat 23x14x7cm.
Eikenhouten 18e eeuws klepkistje met origineel beslag en handgestoken voorzijde. Bodem van latere datum 19x35x20cm. Cond.: G
Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G
Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G
Zwaar tinnen Jugendstil sierbord met putti ca. 1900, gesigneerd H. Francois Moreau 3x22x31cm. Cond.: G
Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G
Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.
Duitse tinnen sierbeker 1898 "Deutsche Turnfest Hamburg", rondom afgebeeld met Hamburgse stadsgezichten 11xø8cm.
Twee oude tinnen borden 19e-20e eeuw in barok vormgeving ø27cm. Cond.: G
Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G
Bijzondere vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met rode beschildering. Chinees-achtig decor van een waterpartij met vliegende kraanvogel 44xø15cm. Cond.: G
Prachtige kleine jardiniere 19e eeuw met binnenbak ca. 1880. Rococo vormgeving van compositie metaal Cond.: G
Grote monumentale bronzen vaas (omgebouwd tot lamp), rijk bewerkt met vogels ca. 1900. Vermoedelijk Japan of China 101x30x25cm.
Lutherbijbel 1892, gedrukt te Dresden. In bewerkte leren band 20x14x6cm.
Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U
Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G
Messing staande petroleumlamp ca. 1910 met bruin-glazen reservoir in zeer goede staat 61xø14cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp met bewerkte glazen kap en putti kopjes ca. 1900 53xø18cm. Cond.: G