Twee delen Art Deco tin ca. 1920, 1x lampevoet 25x9x13cm. en 1x hinde 12x16x6cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse Biedermeier pijpcomfoor met noten voet en een houten beschilderde tabaksdoos met afgebeeld 2 pijpen en bloemen ca. 1900 12,5xø12cm. en 12xø17cm. Cond.: G
3-Lichts kaarskandelaar ca. 1890 in barok vormgeving 24x24x12cm. Cond.: G
Oude Art Deco kaviaar/punch schaal van verchroomd metaal met messing en glas 18xø20cm. Cond.: G
Messing kroonluchter 9-lichts 20e eeuw in zeer goede staat 52xø62cm. Cond.: U
Duitse 2-delige sigarenhouder ca. 1900 voorstellend een drinkende monnik, mooie gesneden, 2 krimpnaden 35xø13cm. Cond.: G
Eikenhouten emmer 18e eeuw met deksel en smeedijzeren banden in goede staat 44xø36cm. Cond.: G
Twee Duitse keramieken bierpullen ca. 1900; 1x Mettlach met pruisische vlag 11,5xø9cm. en 1x Mettlach Villeroy & Boch met wikingvlag en tinnen deksel 13x15xø9cm.
Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U
Albast tabakspot 19e eeuw met deksel (2 chips) 18xø11cm. Cond.: G
Twaalf tinnen gietstukken met sterrenbeelden, geschikt voor chocolade gieten. Aan 1 zijde open voor gieten ø3,5cm. Cond.: G
Vier antieke plated sleven (soeplepels) Art Deco en Jugendstil, 1x gemerkt WMF ca. 38cm. Cond.: G
Japans uitgewerkt dekselkistje voor tabak of sieraden, rondom fijn uitgewerkt. Messing deksel met groene stenen (jade-achtige) en imitatie schildpad 3,5x14x10cm. Cond.: G
Decoratieve koets gemaakt van hout en metaal, stoffen kap 2e helft 20e eeuw 65x61x34cm. Cond.: G
Oude grammofoon ca. 1920 met eiken kast, omgebouwd naar electrisch. Voorzien van twee deurtjes en vakverdeling. Originele arm is vervangen door een oude bakelieten arm ca. 1930 40x40x50cm. Cond.: G
Koperen braadpan met twee handvaten 18e-19e eeuw 8xø34cm. Cond.: G
Twee delen antiek koperwerk; 1x dekselpot (sigaretten pot)ca. 1920, gemerkt Daalderop 14xø13cm. en 1x Rijtuigstoof ca. 1900 8xø24cm. Cond.: G
Oude aardewerken voorraadkruik Glasgow England A.M. Ploson Golspie in goede staat 38xø23cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk ; 1x theedoos ca. 1900, 1x sigarettenhouder (Azië) met vernuftig systeem ca. 1930, 1x wandbakje bewerkt met voorstelling van druiveranken 7-21cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk ca. 1900. 1x Koffiemolen van F. en Co Westfalen 27x15x15,5cm. 1x Schenkkan met steel 11x28xø12cm. en 1x comfoor 13xø16cm. Cond.: G
Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G
Messing koffiemolen en blakertje ca. 1900 22x12x12cm. en 37xø12cm. Cond.: G
Twee oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw Holland 37x15cm. en 43x14,5cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
Prachtige verchroomde stormlamp met gasbrander 20e eeuw 41xø17cm. Cond.: G
Messing petroleumlamp en een inzet voor een petroleumlamp met majolica bovenkant. Cond.:G
19e Eeuwse melkkan van koper met messing en hengsels 50xø31cm. Cond.: G
Drie oude kistjes; 1x Theekist zonder inhoud 19e eeuw, 1x Sigarenkist (blank), 1x Japanse sieradenkist ca. 1900 met parelmoer inlegwerk en zwart lakwerk 18-22cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Jezusfiguur ca. 1900 gemonteerd op houten kruis met INRI 60x30x9cm. Cond.: G
Duitse barometer ca. 1910, notenhout fineer met bandintarsia (inlegwerk) 5x19x19cm. Cond.: G
Glazen plafondlamp ca. 1950, mooi bewerkt 49xø15cm. Cond.: G
1x Oude koffiemolen 20e eeuw van beukenhout met messing. 1x Roodkoperen stoofje ca. 1920. 12xø13cm. en 22x13x13cm. Cond.: G
Oud eikenhouten vat met koperen banden, bovenkant open voor bv. paraplu's 47x35x29cm. COnd.: G
Afrikaanse dekselbeker gemaakt van zwaar donker hout (ebben?), rondom afgebeeld een Afrikaanse olifant en leeuw 24xø10cm. Cond.: G
Antieke lucifershouder 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving 28x8x3cm. Cond.: G
Oude kristallen 3-lichts lamp 20e eeuw in goede staat 46x31x11cm. Cond.: G
Acht delen tin gemerkt Tiel Holland ca. 1900 met presenteerblad. 1 Kan heeft 2 deuken 25x43x25cm. Cond.: G
Tinnen voorraadpot 18e-19e eeuw met schroefdeksel en hengsel in goede staat 21xø11cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse bronzen vijzel (mortier) met stamper 12xø13cm. Cond.: U
Drie oude camera's 20e eeuw in houder (Duitsland). 1x Paxette Electromatic, 1x Agfa Billy en 1x Agfa. 10x13x7,5cm., 10x18x5cm. en 10x20x5cm. Cond.: G
Twee antieke koperen akers met handvaten 22x35cm. en 20x40cm. Cond.: G
3 Delen koperwekr en 1 deel metaal; 1x koperen steelpan ca. 1900, 1x koperen lantaarn eind 20e eeuw, 1x koffiemolen eind 20e eeuw en 1x spiegel met koper bewerkt 20e eeuw. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse messing waterkraan gemonteerd op houten plank met 19e eeuwse tegel (barst) 50x23x22cm. Cond.: G
Oude messing kolenkit met handgreep en deksel 20e eeuw 40xø30cm. Cond.: G
Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G
Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G
Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G
Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G
Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G
Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G
Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G
Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G
Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G
Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R