10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Art Deco lampevoet
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Art Deco tin ca. 1920, 1x lampevoet 25x9x13cm. en 1x hinde 12x16x6cm. Cond.: G

Tabakspot + pijpencomfoor
Resultaat: 25 EUR

Koperen 19e eeuwse Biedermeier pijpcomfoor met noten voet en een houten beschilderde tabaksdoos met afgebeeld 2 pijpen en bloemen ca. 1900 12,5xø12cm. en 12xø17cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 25 EUR

3-Lichts kaarskandelaar ca. 1890 in barok vormgeving 24x24x12cm. Cond.: G

Kaviaar/Punch schaal
Resultaat: 25 EUR

Oude Art Deco kaviaar/punch schaal van verchroomd metaal met messing en glas 18xø20cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Resultaat: 25 EUR

Messing kroonluchter 9-lichts 20e eeuw in zeer goede staat 52xø62cm. Cond.: U

Sigarenbeker, monnik
Resultaat: 25 EUR

Duitse 2-delige sigarenhouder ca. 1900 voorstellend een drinkende monnik, mooie gesneden, 2 krimpnaden 35xø13cm. Cond.: G

Houten emmer, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten emmer 18e eeuw met deksel en smeedijzeren banden in goede staat 44xø36cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee Duitse keramieken bierpullen ca. 1900; 1x Mettlach met pruisische vlag 11,5xø9cm. en 1x Mettlach Villeroy & Boch met wikingvlag en tinnen deksel 13x15xø9cm.

Bel
Resultaat: 25 EUR

Antieke bronzen bel met lederen riem en opdruk op de bel 50cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U

Albast tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Albast tabakspot 19e eeuw met deksel (2 chips) 18xø11cm. Cond.: G

12 Tinnen gietstukken
Resultaat: 25 EUR

Twaalf tinnen gietstukken met sterrenbeelden, geschikt voor chocolade gieten. Aan 1 zijde open voor gieten ø3,5cm. Cond.: G

4 Soeplepels
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke plated sleven (soeplepels) Art Deco en Jugendstil, 1x gemerkt WMF ca. 38cm. Cond.: G

Dekseldoosje
Resultaat: 25 EUR

Japans uitgewerkt dekselkistje voor tabak of sieraden, rondom fijn uitgewerkt. Messing deksel met groene stenen (jade-achtige) en imitatie schildpad 3,5x14x10cm. Cond.: G

Koets
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve koets gemaakt van hout en metaal, stoffen kap 2e helft 20e eeuw 65x61x34cm. Cond.: G

Kaiser radio
Resultaat: 25 EUR

Kaiser radio Duitsland in goede staat ca. 1960 30x51x24cm. Cond.: G

Eiken pathefoon
Resultaat: 25 EUR

Oude grammofoon ca. 1920 met eiken kast, omgebouwd naar electrisch. Voorzien van twee deurtjes en vakverdeling. Originele arm is vervangen door een oude bakelieten arm ca. 1930 40x40x50cm. Cond.: G

Braadpan, 18e-19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Koperen braadpan met twee handvaten 18e-19e eeuw 8xø34cm. Cond.: G

Rijtuigstoof +Sigarenpot koper
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek koperwerk; 1x dekselpot (sigaretten pot)ca. 1920, gemerkt Daalderop 14xø13cm. en 1x Rijtuigstoof ca. 1900 8xø24cm. Cond.: G

Schotse kruik
Resultaat: 25 EUR

Oude aardewerken voorraadkruik Glasgow England A.M. Ploson Golspie in goede staat 38xø23cm. Cond.: G

Koperen pan
Resultaat: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse koperen kookpan met handvaten 14xø30cm. Cond.: G

3 Delen antiek koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen koperwerk ; 1x theedoos ca. 1900, 1x sigarettenhouder (Azië) met vernuftig systeem ca. 1930, 1x wandbakje bewerkt met voorstelling van druiveranken 7-21cm. Cond.: G

Koffiemolen + smorre op comfoor
Resultaat: 25 EUR

Drie delen koperwerk ca. 1900. 1x Koffiemolen van F. en Co Westfalen 27x15x15,5cm. 1x Schenkkan met steel 11x28xø12cm. en 1x comfoor 13xø16cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; wereldbol, kompas, koffiemolen etc. Cond.: G

Geldcassette
Resultaat: 25 EUR

Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G

Petroleumlamp + Koffiemolen
Resultaat: 22 EUR

Messing koffiemolen en blakertje ca. 1900 22x12x12cm. en 37xø12cm. Cond.: G

2 Speculaasplanken
Resultaat: 22 EUR

Twee oude speculaasplanken 1e helft 20e eeuw Holland 37x15cm. en 43x14,5cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Olielamp, blauwglazen voet
Resultaat: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Stormlamp
Resultaat: 20 EUR

Prachtige verchroomde stormlamp met gasbrander 20e eeuw 41xø17cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 20 EUR

Messing petroleumlamp en een inzet voor een petroleumlamp met majolica bovenkant. Cond.:G

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Melkkan, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse melkkan van koper met messing en hengsels 50xø31cm. Cond.: G

Wandconsole, spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen wandconsole 50-er jaren 38x52x23cm. Cond.: G

Diverse kistjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude kistjes; 1x Theekist zonder inhoud 19e eeuw, 1x Sigarenkist (blank), 1x Japanse sieradenkist ca. 1900 met parelmoer inlegwerk en zwart lakwerk 18-22cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 20 EUR

Bisquit porseleinen Jezusfiguur ca. 1900 gemonteerd op houten kruis met INRI 60x30x9cm. Cond.: G

Art Deco barometer
Resultaat: 20 EUR

Duitse barometer ca. 1910, notenhout fineer met bandintarsia (inlegwerk) 5x19x19cm. Cond.: G

Doos Diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos divers aardewerk, glas, Chinees porselein etc. Cond.: M

3 Dozen Gero bestek
Resultaat: 20 EUR

Kristallen plafondlamp
Resultaat: 20 EUR

Glazen plafondlamp ca. 1950, mooi bewerkt 49xø15cm. Cond.: G

Koffiemolen + stoofje koper
Resultaat: 20 EUR

1x Oude koffiemolen 20e eeuw van beukenhout met messing. 1x Roodkoperen stoofje ca. 1920. 12xø13cm. en 22x13x13cm. Cond.: G

Parapluton
Resultaat: 20 EUR

Oud eikenhouten vat met koperen banden, bovenkant open voor bv. paraplu's 47x35x29cm. COnd.: G

Afrikaans houten pot
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse dekselbeker gemaakt van zwaar donker hout (ebben?), rondom afgebeeld een Afrikaanse olifant en leeuw 24xø10cm. Cond.: G

Messing luciferhouder
Resultaat: 20 EUR

Antieke lucifershouder 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving 28x8x3cm. Cond.: G

12 Diverse kettingen
Resultaat: 20 EUR

Twaalf oude kettingen Cond.: G

11 Diverse borches
Resultaat: 20 EUR

Elf oude broches Cond.: G

11 Diverse borches
Resultaat: 20 EUR

Elf oude broches Cond.: G

11 Diverse armbanden
Resultaat: 20 EUR

Elf oude armbanden Cond.: G

Diverse ringen
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk, plated etc.

Kristallen lamp, 3-licht
Resultaat: 20 EUR

Oude kristallen 3-lichts lamp 20e eeuw in goede staat 46x31x11cm. Cond.: G

Tinnen servies op tablet
Resultaat: 20 EUR

Acht delen tin gemerkt Tiel Holland ca. 1900 met presenteerblad. 1 Kan heeft 2 deuken 25x43x25cm. Cond.: G

Tinnen pot
Resultaat: 20 EUR

Tinnen voorraadpot 18e-19e eeuw met schroefdeksel en hengsel in goede staat 21xø11cm. Cond.: G

Vijzel, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 18e eeuwse bronzen vijzel (mortier) met stamper 12xø13cm. Cond.: U

Divers linnen/damast
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers linnen en oud damast Cond.: G

3 Oude camera's
Resultaat: 20 EUR

Drie oude camera's 20e eeuw in houder (Duitsland). 1x Paxette Electromatic, 1x Agfa Billy en 1x Agfa. 10x13x7,5cm., 10x18x5cm. en 10x20x5cm. Cond.: G

Oude schildpad brillenkoker
Resultaat: 20 EUR

2 Koperen bakken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke koperen akers met handvaten 22x35cm. en 20x40cm. Cond.: G

Citer ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Duitse citer gemerkt Elvira ca. 1900 49x36cm. Cond.:G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

3 Delen koperwekr en 1 deel metaal; 1x koperen steelpan ca. 1900, 1x koperen lantaarn eind 20e eeuw, 1x koffiemolen eind 20e eeuw en 1x spiegel met koper bewerkt 20e eeuw. Cond.: G

Messing waterkraan
Resultaat: 20 EUR

Bijzondere 19e eeuwse messing waterkraan gemonteerd op houten plank met 19e eeuwse tegel (barst) 50x23x22cm. Cond.: G

Messing kolenkit
Resultaat: 20 EUR

Oude messing kolenkit met handgreep en deksel 20e eeuw 40xø30cm. Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Tinnen kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Petroleumlamp met brander
Resultaat: 15 EUR

Mariabeeld
Resultaat: 15 EUR

Oude jachthoorn
Resultaat: 15 EUR

Oude messing jachthoorn Fürst-Pless (bedeukt) 32cm. Cond.: M

Pijpekop
Resultaat: 15 EUR

Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

2 Strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers 14x15x9cm. Cond.: G

Cloisonne kom
Resultaat: 15 EUR

8 Delen bodemvondsten
Resultaat: 15 EUR

Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G

Koffiemolen, plexiglas
Resultaat: 15 EUR

Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G

3 Lampen
Resultaat: 15 EUR

Drie lampen 20e eeuw, 1x hanglamp en twee stalampen 34-42cm. Cond.: R

Petroleumlamp, wit opaline
Resultaat: 15 EUR

Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G

Schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G

Muntenbakje ca. 1880
Resultaat: 15 EUR

Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G

3 Deel koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G

Tegeltableau met lijst
Resultaat: 15 EUR

Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G

WMF Schaal
Resultaat: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Geelkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Microscoop in kist
Resultaat: 10 EUR

Geelkoperen blaasbalg
Resultaat: 10 EUR

Delfts pors. lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 10 EUR

Bloempot van tegels
Resultaat: 10 EUR

Grote oude bloempot gemaakt van Art Deco tegels. Onderste tegels iets beschadigd 40x26x26cm. COnd.: G

Wanddecoratie boot
Resultaat: 10 EUR

Wanddecoratie van schip in lijst, Mats France 2 1911 54x39cm. COnd.: G

Sierschotel
Resultaat: 10 EUR

Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G

Engels inktstel
Resultaat: 10 EUR

Art Deco lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Art Deco tafellamp met marmeren voet, voorstelling van druiven etende hinde. Lampekap mist 12x20x8cm. Cond.: R

Beeld, meisje te paard
Resultaat: 10 EUR