Prachtig bruin terracotta Chinees figuur 19e eeuw van een man met kledij, knuppel en hoed, dubbel gesigneerd 8x3x3,5cm. Cond.: G
Egyptisch beschilderd fragment van een sarcofaag, authentiek 12x9cm. Cond.: G
Twee authentieke Egyptische terracotta olielampjes (bodemvondsten) 3,5x9xø6,2cm. en 4,5x9,4xø6,8cm. Cond.: G
Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G
Plated boulloir ca. 1900 met schenkhouder en benen grip. Gemerkt W.M.F.M. (brander mist) 39x23x20cm. Cond.: G
Handgestoken eiken 19e eeuwse wandconsole voorstellend een mansportret met snor en hoed 26x26x14cm. Cond.: G
18e Eeuwse bijbel anno 1791 van H.M. Heeren Dordrecht met origineel lederen band 6x15x8,5cm. Cond.: R