Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G
Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G
Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G
Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R
6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G
5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G
Twee zware kristallen karaffen met ruit- en amandelslijpsel 20e eeuw 33xø11cm. en 32,5xø12cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G