Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, mensen bij herberg
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, diverse figuren bij een herberg 50x60cm. Cond.: G

Middeleeuws interieur, man met pijp en kruik
Resultaat: 100 EUR

Josef Schnickart (Duitse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, pijprokende man mer kruik en glas 41x34,5cm. Cond.: G

R. Kamman, stadsgezicht Parijs
Resultaat: 100 EUR

R. Kamman (verso etiket kunsthandel Roelofs), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G

Frans Baayens, zeegezicht
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, bootjes
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (cracele), zeegezicht met boten en figuren 25x32cm. Cond.: R

4 Japanse schilderwerken op rijstpapier
Resultaat: 100 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, straffen van Japanse gevangenen 2518xm. Cond.: M

4 Japanse schilderwerken
Resultaat: 100 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse figuren (geisha's) 17x25cm. Cond.: M-R

Huis van Strijen
Resultaat: 100 EUR

(Verso) vam Strijen, olieverf op linnen, huisjes in Oostvoorne 41x63cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 100 EUR

J.H. Hemken 19e eeuw, olieverf op paneel, kind met speelpaard in kinderstoel 27x35cm. Cond.: G

Aquarel Parijs, C.B. Huoijer
Resultaat: 100 EUR

C.B. Huoijer ca. 1900, gemengde techniek op papier, gezicht op Parijs langs de Seine 32x20cm. Cond.: G

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, winters stadsgezicht met fabriek en figuren 17x12cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, rokende fabrieksschoorsteen met kasteel op de achtergrond 18x11,5cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

J. Redert
Resultaat: 90 EUR

J. Redert?, olieverf op paneel, schuit in storm 25x20cm. Cond.: G

H. Schmitzbonn
Resultaat: 90 EUR

H.Schmitzbonn, olieverf op linnen, kirche von Grindelwald und Viecherhörner. 60x80 cm., Cond.:G

Schilderij, bosgezicht
Resultaat: 90 EUR

H.P. Steggerda, olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, vogels
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, drie staartmezen 30x40cm. Cond.: G

4 Japanse schilderwerken
Resultaat: 90 EUR

Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse berechting van gevangenen 25x18cm. Cond.: M-R

Schilderij, rozen
Resultaat: 90 EUR

R. Schwarz, 25.12.04, Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met rozen op kan 30x60cm. Cond.: R

Frans Masereel
Resultaat: 90 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met figuur en donkere wolken 18x11,5cm. Cond.: U

Corneille
Resultaat: 85 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 85 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G

Handingekleurde Franse atlaskaart
Resultaat: 85 EUR

Handingekleurde Franse atlaskaart "Tabula Aquitania complectens gubernationen Guiennae et Vasconia exhibita a Joh. Bapt Hommanno Norinberge", gravure op papier 58x49cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G