Ongesigneerd, olieverf op linnen, diverse figuren bij een herberg 50x60cm. Cond.: G
Josef Schnickart (Duitse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, pijprokende man mer kruik en glas 41x34,5cm. Cond.: G
R. Kamman (verso etiket kunsthandel Roelofs), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (cracele), zeegezicht met boten en figuren 25x32cm. Cond.: R
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, straffen van Japanse gevangenen 2518xm. Cond.: M
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse figuren (geisha's) 17x25cm. Cond.: M-R
(Verso) vam Strijen, olieverf op linnen, huisjes in Oostvoorne 41x63cm. Cond.: G
J.H. Hemken 19e eeuw, olieverf op paneel, kind met speelpaard in kinderstoel 27x35cm. Cond.: G
H.Schmitzbonn, olieverf op linnen, kirche von Grindelwald und Viecherhörner. 60x80 cm., Cond.:G
H.P. Steggerda, olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, drie staartmezen 30x40cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse berechting van gevangenen 25x18cm. Cond.: M-R
R. Schwarz, 25.12.04, Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met rozen op kan 30x60cm. Cond.: R