Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. H. 9cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. Dient gerestaureerd te worden in gouden dop. H.12 cm.
Plated tafel taboeret 20e eeuw, voorstellend 3 oesterschelpen met drie dolfijnen 12x24x24cm. Cond.: G
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U
Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U
Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R
6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U
Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Mooie ovale Engels zilveren 925/000 snuifdoos met gegraveerd scharnierende klepdeksel. 8.5x5.5cm.,ca.59gr.,Cond.:U
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U
Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.
2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje, 2e gehalte, 3.5x2.5x4 cm.,ca. 16 gr.. Bodem is defect.
2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U
Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U
Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.
2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U
Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U
Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R
Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U
Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G