Armband WG 585/000, met ovaal gefac. robijnen en briljanten, totaal 0.50 crt. W/SI-P met bakslot en veiligheidsacht. Lengte 18,5 cm, 7,8 gr.
Oorstekers GG, 585/000. Rond-fantasie model met een driehoek, welke bezet is met 10 briljant geslepen diamanten, per oorsteker, totaal 0,20 crt SI, pave gezet. De oorsteker beschikt tevens over een kl...
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G
Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G
Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.
Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's
Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G
Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Zilveren diverse sieraden,bedels, hangers, ringen,oorhangers, muntranden etc met diverse stenen. 150 stuks. totaal ca.345 gr.