Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Matrixopaal in vloeistof
Resultaat: 50 EUR

Grote Australische matrixopaal in vloeistof.

2 Luciferhouders
Resultaat: 50 EUR

2 Luciferhouderdoosjes, waarvan een zilveren 835/000 met metalen binnenwerk, en een silver-plated. Beiden voorzien van Oud-Hollandse voorstellingen. ca. 5x5 cm. Cond.:U.

Zilveren Kovsh
Resultaat: 750 EUR

Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U

Reverketting zilver
Startprijs 20 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

Ring bol WG/GG briljant
Startprijs 950 EUR

Ring WG/GG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd, gezet met fancybrown briljanten, tot. 3,0 crt. en briljanten tot. 0.50 crt SI/W. ø 57, 11,8. Een spectaculair kleurenspel!

Rijring WG brilj.
Startprijs 580 EUR

Ring WG, met in het midden 2 rijen met zwarte briljanten, tot. 0,80 crt. Aan de beide zijkanten een rij met briljanten, tot. 0,35 crt. SI-P1/W. ø 55, 6,7 gr.

Ring WG strak slag
Startprijs 360 EUR

Ring WG 585/000, strakke slagring met 21 princes geslepen diamanten, 1,00crt SI/W. ø 54, 6,3 gr.

Ring briljant hart WG
Startprijs 600 EUR

Briljant Ring WG, 750/000, met 26 briljanten in een hart gezet. totaal ca 0,40 crt.W/SI. ø 56, ca 2,8 gr.600

Ring WG zwart briljant
Startprijs 520 EUR

Ring WG 585/000, met zwarte briljanten, totaal 0,75 crt en briljanten, totaal 0,25 crt. SI-P1/W. ø 54, 5,0 gr.

Tahitieparels, 2
Startprijs 200 EUR

2 Tahitieparels, ø 13,5 mm met zeer weinig natuurlijke oneffenheden.

Ring WG/GG slagring
Startprijs 450 EUR

Ring GG/WG 585/000, strak model met rechte bovenzijde, waartussen een briljant geslepen diamant, 0.15 crt. VSI, is geklemd. In het witgouden gedeelte zijn 9 kleine diamanten gezet, 9x0.005 crt.

Ring GG/WG met briljant
Startprijs 450 EUR

Strakke ring GG/WG, 585/000. Het ene deel van de ring is witgoud en het andere deel is geelgoud, waartussen een briljant geslepen diamant van 0.18 crt. VSI/TW geklemd zit. ø 55, ca 3,8 gr.

Ring GG/WG solitair briljant
Startprijs 400 EUR

Ring GG/WG, met in het een midden een mooie briljant geslepen diamant van 0.19 crt. VVS/TW. De steen is gezet in een witgouden 4 poots-zetting met een witgoudenbalkje dat doorloopt in de scheen. ø ...

Ring GG rijring
Startprijs 300 EUR

Rijring GG 585/000 met 3 briljant geslepen diamanten gezet in een witgouden 4 poot-zetting. 3x0.09 crt. SI/P W. ø 49, ca. 2,6 gr.

Ring GG entourage
Startprijs 600 EUR

Ring GG 585/000, entourage model met iets opkomende middensteen met strakke volle band. De rozet bestaat uit 9 briljant geslepen diamanten van een mooie kwaliteit, totaal 0.45 crt. VSI/TW. ø 53, ca. ...

Oorclips GG
Startprijs 350 EUR

Oorclips, GG 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr.

Zilveren strooilepel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse zilveren835/000 strooier met ajourgezaagde bak en handgegraveerde steel. Jaarletter: U, 1829. MT: Jan Willem van Sull, Geertruienberg. Lengte 15 cm. ca 36gr. Cond.:U

Tedora ketting zilver
Startprijs 30 EUR

Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.

Parelcollier WG
Resultaat: 70 EUR

Parelcollier 2 rijen, L.41 cm., sluiting GG/WG 585/000 bezet met pareltjes. (1 parel ontbreekt op het slot, 4 parels van kettting reserve))

Hollands zilveren brillendoos
Startprijs 175 EUR

Antiek Hollands zilveren brillendoosje met goed werkende drukknopsluiting. 835/000. Jaarletter Y: 1858. MT: Dirk Hendrik Greup, Schoonhoven. 13x3x1cm.ca 62 gr. Cond.: U.

Gelobte schaal op pootjes
Startprijs 750 EUR

Grote ovale zilveren 835/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

2x Melkkannetje + Suikerpot
Startprijs 200 EUR

Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.

Zilveren lepeltje
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

5 rijen Gittensnoer
Resultaat: 120 EUR

5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.

2 Lepels met wapens
Resultaat: 210 EUR

Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...

Zilveren sauciere
Resultaat: 130 EUR

Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 300 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

Presenteer blad
Resultaat: 20 EUR

Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U

Riem met slang
Startprijs 30 EUR

Onedele riem, 3 rijen , met slangenhoofd met stenen. ca 100 cm.

3 Soldaten, 3 zuilen
Startprijs 275 EUR

3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U

Ring WG/GG saffier briljant
Startprijs 600 EUR

Ring WG/GG 750/000, met een briljant van 0.80crt SI fancyyellow, en 2 mooie trapezium geslepen saffieren in een zeer goede kleur, ø 55, 6,2gr.

Ring GG blauw saffier
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, met in het midden een donker blauwe, ovaal cabouchon geslepen saffier, ca 7,8x9,8 mm. Om de saffier zit een brede gouden rand waarnaast 2 witgouden bewerkte stukjes zitten met daarin ...

Oorstekers GG saffier
Startprijs 300 EUR

Oorstekers GG 585/000, in de vorm van een waaier met geruwde binnenzijde, Finse stijl. De oorsteker is bezet met een markies geslepen saffier ca. 2,6x5,4mm en een briljant geslepen diamant ca. 0.015cr...

Ring GG blauw saffier, briljant
Startprijs 250 EUR

Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.

Parelcollier, brilj.
Startprijs 400 EUR

Parelcollier om en om met 54 GG 14krt bolletjes bevestigd aan een GG 14 krt sluiting met 2 parels. In het midden hangt een GG 14krt briljant hanger met 1 grote en 6 kleine briljanten gezet in een blo...

Omega Dameshorloge GG
Resultaat: 300 EUR

Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud

Broche GG, Gourmetschakel
Resultaat: 40 EUR

Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.

Broche GG zw.parel
Startprijs 250 EUR

Broche GG, 585/000. Langwerpig, organische model, gematteerd met aan de bovenzijde een grillige, vlakke, witte zoetwaterparel, 6,5x8,5mm. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte ca. ...

Ring GG/WG Saffier Diamant
Startprijs 180 EUR

Ring GG/WG 585/000, met 1 ovaal en 2 rond gefac. blauw saffieren en diamanten met oudslijpsel totaal 0,20 SI-P1/ GW. ø 58, 3,8gr.

Zoetwaterparel
Startprijs 400 EUR

Mooie zoetwaterparel, 18 mm met weinig oneffenheden.

Ring GG baquette briljant
Startprijs 950 EUR

Ring GG 750/000, strak model, met in het midden een rij baquetten en aan weerszijden een rij met Briljanten, totaal 0,78 crt. SI/W. ø 55, 6,7 gr.

Ring GG bol Briljant
Startprijs 780 EUR

Ring GG 750/000, bolmodel, pave gezet met briljanten, totaal 1,23 crt, SI/W. ø 55, 6,9 gr. WP € 3290,-, zeer hoogwaardige kwaliteit van vervaardiging.

2 Vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.

6 Lepels & Vorken Christofle
Resultaat: 30 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

Rijk bewerkte koffiekan
Startprijs 725 EUR

Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U

3 Plated schalen
Startprijs 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Zilveren strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U

Zilveren koffiekan
Startprijs 550 EUR

Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.

6 Strooiers
Startprijs 100 EUR

6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U

Zilveren beugeltas
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U

6 Plated ijscoupes
Resultaat: 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 145 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Plated schaal
Startprijs 35 EUR

Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G

Collier met druppelhanger GG
Startprijs 450 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...

GG ring, strak 2 banden
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, strak model, aan de bovenzijde gespleten met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.07 SI/W. De band van de ring is dik, ca 2,5 mm. Iets aflopend naar het midden toe. ø 58,...

Gouden ring, camee
Resultaat: 125 EUR

Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.

Gouden ring, camee
Startprijs 300 EUR

Ring GG, 585/000 met een grote mooie camee, 14,6x19,7mm. Om de camee zitten meerdere GG getorste randen, mist een klein zijstukje. ø 60, ca. 7,4 gr.

Streepagaat collier
Startprijs 325 EUR

Collier van streepagaat bollen met 18 tussenbolletjes van GG 14krt. bolsluiting GG 14 krt. hieraan een hanger GG bezet met een streepagaat. L. 43-46 cm.

Broche, Robijn, Parels, Diamant
Startprijs 300 EUR

Broche, RG 585/000, ongekeurd, getoetst, met 2 rond gefac. Robijnen ø 3mm, een ovaal gefac Robijn 4x3 mm. met een zeer goede kleur, 2 Akoyaparels ø 4 mm. en diverse diamanten met oudslijpsel totaal 0....

Ring GG met carneool
Resultaat: 65 EUR

Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.

Ring, trouwing met carneool
Resultaat: 60 EUR

Ring GG 585/000. Trouwring vermaakt met ovaal cabouchon geslepen carneool in een gladde zetrand. (Voorzien van gravure) ø 59, ca.3,2 gr.

Horloge RG met leren band
Startprijs 100 EUR

Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.

Ring GG ruitvorm met briljanten
Startprijs 450 EUR

Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.

Ring GG/WG merci baquette
Startprijs 400 EUR

Ring, WG/GG, 585/000. In het midden zit een rij met baquette geslepen diamanten. Daarboven en daaronder zit een rij met 6 briljant geslepen diamanten. Totaal 0.43 crt. SI/P. Aan weerszijden van de dia...

Ring GG fijn pave
Startprijs 250 EUR

Ring GG 750/000. Bovenaan wat breder. Op de helft van de bovenzijde van de ring zit een stukje met 14 briljant geslepen diamanten pave gezet. Totaal ca. 0.21crt SI. ø 52, ca.4,4 gr.

Hollands zilveren tasbeugel
Resultaat: 360 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.

Lepel en zilv. vorkje
Resultaat: 30 EUR

Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U

Koffiekan, 4 pootjes
Startprijs 600 EUR

Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U

12 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

12 Antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Zilveren mand
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.

Zilveren sauciere, groot
Startprijs 380 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Ronde doos met afbeeldingen
Startprijs 325 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...

Pillendoosje, eivorm
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G

Zilveren taartschep
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U

Verzilverde bruidsbeker
Resultaat: 60 EUR

Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.

Broche GG tahitieparel
Startprijs 400 EUR

Broche GG, 585/000. Finse stijl. Langwerpige organisch-gevormde broche met aan het brede gedeelte een grilligeTahitieparel, ca. 9,7x12,6mm. Bij het smalle gedeelte aan de onderzijde zit een briljant g...

4-Streng parels, petrol
Startprijs 325 EUR

Zoetwaterparel collier, petrol kleur, 4 rij-ig, ø parel 5,7x3,8mm, met 19e eeuws GG ovale schuifsluiting. Lengte 40 cm.

Zwart/geel parelcollier
Startprijs 275 EUR

Parelcollier geknoopt met zwarte en gele parels, lengte 43 cm bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm.

Ring GG briljant bol
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.

Collier met Tahitiparels
Startprijs 900 EUR

Collier met 31 Tahitiparels, chocolade bruin, ø 11,5-14 mm, met zeer weinig natuurlijke oneffenheden. Met RG 585/000 sluiting. lengte 45 cm.

Ring GG, witte onyx, saffier
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000, met grote wiite Onyx, 16x16mm en 24 donkere Saffieren. ø 54, 8,6 gr.

Tahitiparels 2
Startprijs 200 EUR

2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.

Ring RG onyx
Startprijs 80 EUR

Ring RG 585/000, zegelring met ovale onyx, ø 65, 3,9 gr.

Ring GG diamant
Startprijs 130 EUR

Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.

Ring GG aquamarijn
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een aquamarijn ca 10x15mm, emeraldslijpsel, met meerdere insluitsels. Het is een grote volle ring, de buitenzijde van de band is gematteerd. ø 55, ca 17,4gr.

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Startprijs 450 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Broche GG gematteerd
Startprijs 250 EUR

Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 100 EUR

Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.

Zilveren opdienvork
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U