2 Luciferhouderdoosjes, waarvan een zilveren 835/000 met metalen binnenwerk, en een silver-plated. Beiden voorzien van Oud-Hollandse voorstellingen. ca. 5x5 cm. Cond.:U.
Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U
Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Ring WG/GG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd, gezet met fancybrown briljanten, tot. 3,0 crt. en briljanten tot. 0.50 crt SI/W. ø 57, 11,8. Een spectaculair kleurenspel!
Ring WG, met in het midden 2 rijen met zwarte briljanten, tot. 0,80 crt. Aan de beide zijkanten een rij met briljanten, tot. 0,35 crt. SI-P1/W. ø 55, 6,7 gr.
Ring WG 585/000, strakke slagring met 21 princes geslepen diamanten, 1,00crt SI/W. ø 54, 6,3 gr.
Briljant Ring WG, 750/000, met 26 briljanten in een hart gezet. totaal ca 0,40 crt.W/SI. ø 56, ca 2,8 gr.600
Ring WG 585/000, met zwarte briljanten, totaal 0,75 crt en briljanten, totaal 0,25 crt. SI-P1/W. ø 54, 5,0 gr.
2 Tahitieparels, ø 13,5 mm met zeer weinig natuurlijke oneffenheden.
Ring GG/WG 585/000, strak model met rechte bovenzijde, waartussen een briljant geslepen diamant, 0.15 crt. VSI, is geklemd. In het witgouden gedeelte zijn 9 kleine diamanten gezet, 9x0.005 crt.
Strakke ring GG/WG, 585/000. Het ene deel van de ring is witgoud en het andere deel is geelgoud, waartussen een briljant geslepen diamant van 0.18 crt. VSI/TW geklemd zit. ø 55, ca 3,8 gr.
Ring GG/WG, met in het een midden een mooie briljant geslepen diamant van 0.19 crt. VVS/TW. De steen is gezet in een witgouden 4 poots-zetting met een witgoudenbalkje dat doorloopt in de scheen. ø ...
Rijring GG 585/000 met 3 briljant geslepen diamanten gezet in een witgouden 4 poot-zetting. 3x0.09 crt. SI/P W. ø 49, ca. 2,6 gr.
Ring GG 585/000, entourage model met iets opkomende middensteen met strakke volle band. De rozet bestaat uit 9 briljant geslepen diamanten van een mooie kwaliteit, totaal 0.45 crt. VSI/TW. ø 53, ca. ...
Oorclips, GG 585/000. Smalle langwerpige oorclips met 8 briljant geslepen diamanten gezet in 4-pootszettingen, totaal 0.24 SI. ca.2,8 gr.
Antieke Hollandse zilveren835/000 strooier met ajourgezaagde bak en handgegraveerde steel. Jaarletter: U, 1829. MT: Jan Willem van Sull, Geertruienberg. Lengte 15 cm. ca 36gr. Cond.:U
Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.
Parelcollier 2 rijen, L.41 cm., sluiting GG/WG 585/000 bezet met pareltjes. (1 parel ontbreekt op het slot, 4 parels van kettting reserve))
Antiek Hollands zilveren brillendoosje met goed werkende drukknopsluiting. 835/000. Jaarletter Y: 1858. MT: Dirk Hendrik Greup, Schoonhoven. 13x3x1cm.ca 62 gr. Cond.: U.
Grote ovale zilveren 835/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.
Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U
Ring WG/GG 750/000, met een briljant van 0.80crt SI fancyyellow, en 2 mooie trapezium geslepen saffieren in een zeer goede kleur, ø 55, 6,2gr.
Ring GG 585/000, met in het midden een donker blauwe, ovaal cabouchon geslepen saffier, ca 7,8x9,8 mm. Om de saffier zit een brede gouden rand waarnaast 2 witgouden bewerkte stukjes zitten met daarin ...
Oorstekers GG 585/000, in de vorm van een waaier met geruwde binnenzijde, Finse stijl. De oorsteker is bezet met een markies geslepen saffier ca. 2,6x5,4mm en een briljant geslepen diamant ca. 0.015cr...
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.
Parelcollier om en om met 54 GG 14krt bolletjes bevestigd aan een GG 14 krt sluiting met 2 parels. In het midden hangt een GG 14krt briljant hanger met 1 grote en 6 kleine briljanten gezet in een blo...
Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud
Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.
Broche GG, 585/000. Langwerpig, organische model, gematteerd met aan de bovenzijde een grillige, vlakke, witte zoetwaterparel, 6,5x8,5mm. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte ca. ...
Ring GG/WG 585/000, met 1 ovaal en 2 rond gefac. blauw saffieren en diamanten met oudslijpsel totaal 0,20 SI-P1/ GW. ø 58, 3,8gr.
Ring GG 750/000, strak model, met in het midden een rij baquetten en aan weerszijden een rij met Briljanten, totaal 0,78 crt. SI/W. ø 55, 6,7 gr.
Ring GG 750/000, bolmodel, pave gezet met briljanten, totaal 1,23 crt, SI/W. ø 55, 6,9 gr. WP € 3290,-, zeer hoogwaardige kwaliteit van vervaardiging.
2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.
Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...
Ring GG 585/000, strak model, aan de bovenzijde gespleten met in het midden een briljant geslepen diamant van 0.07 SI/W. De band van de ring is dik, ca 2,5 mm. Iets aflopend naar het midden toe. ø 58,...
Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.
Ring GG, 585/000 met een grote mooie camee, 14,6x19,7mm. Om de camee zitten meerdere GG getorste randen, mist een klein zijstukje. ø 60, ca. 7,4 gr.
Collier van streepagaat bollen met 18 tussenbolletjes van GG 14krt. bolsluiting GG 14 krt. hieraan een hanger GG bezet met een streepagaat. L. 43-46 cm.
Broche, RG 585/000, ongekeurd, getoetst, met 2 rond gefac. Robijnen ø 3mm, een ovaal gefac Robijn 4x3 mm. met een zeer goede kleur, 2 Akoyaparels ø 4 mm. en diverse diamanten met oudslijpsel totaal 0....
Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.
Ring GG 585/000. Trouwring vermaakt met ovaal cabouchon geslepen carneool in een gladde zetrand. (Voorzien van gravure) ø 59, ca.3,2 gr.
Dameshorloge RG 750/000, vierkant model, Regatta, mechanisch met bruin lerenband. ca. 6,2 gr.
Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.
Ring, WG/GG, 585/000. In het midden zit een rij met baquette geslepen diamanten. Daarboven en daaronder zit een rij met 6 briljant geslepen diamanten. Totaal 0.43 crt. SI/P. Aan weerszijden van de dia...
Ring GG 750/000. Bovenaan wat breder. Op de helft van de bovenzijde van de ring zit een stukje met 14 briljant geslepen diamanten pave gezet. Totaal ca. 0.21crt SI. ø 52, ca.4,4 gr.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U
12 Antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.
6 Hollands zilveren theelepels met bloemmotief aan steel en in steel gegraveerd, 2e gehalte, MT:Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca.55 gr., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Broche GG, 585/000. Finse stijl. Langwerpige organisch-gevormde broche met aan het brede gedeelte een grilligeTahitieparel, ca. 9,7x12,6mm. Bij het smalle gedeelte aan de onderzijde zit een briljant g...
Zoetwaterparel collier, petrol kleur, 4 rij-ig, ø parel 5,7x3,8mm, met 19e eeuws GG ovale schuifsluiting. Lengte 40 cm.
Parelcollier geknoopt met zwarte en gele parels, lengte 43 cm bevestigd aan een GG bolsluiting, ø 12 mm.
Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.
Collier met 31 Tahitiparels, chocolade bruin, ø 11,5-14 mm, met zeer weinig natuurlijke oneffenheden. Met RG 585/000 sluiting. lengte 45 cm.
Ring GG 585/000, met grote wiite Onyx, 16x16mm en 24 donkere Saffieren. ø 54, 8,6 gr.
2 mooie Tahitie parels ø 13,5 mm, met weinig natuurlijke kenmerken.
Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.
Ring GG 750/000 met een aquamarijn ca 10x15mm, emeraldslijpsel, met meerdere insluitsels. Het is een grote volle ring, de buitenzijde van de band is gematteerd. ø 55, ca 17,4gr.
Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.
Broche GG 585/000. Strakke markiesvormige broche met opening, waartussen een briljant geslepen diamant is gezet, 0.05 SI, voorzien van een kanonsluiting. Het oppervlak van de broche is gematteerd. Len...
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U