Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rode keramieken vaas
Startprijs 25 EUR

Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt LEga Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.

KPM dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftsblauwe knobbelvazen 20e eeuw met zeegezichten en bloemendecor 8-zijdig 26xø13cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 40 EUR

2 Fayence borden, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk Frankrijk, met vogel-en bloemendecor. Ø22.5cm., Cond.:G

6 Borden Petrus Regout
Startprijs 30 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

Vaas, Rusland
Startprijs 10 EUR

Vervallen uit veiling

2 Kommen V&B
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G

KPM bord 1957
Resultaat: 20 EUR

KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 8 delen Chinees porselein, 18e/19e eeuw, 3 kommetjes (2 beschadigd) 5 schotels (1 lichte randschade) 7-14cm., Decor van bloemen, landschappen, figuren en karpers.

KPM bord 1962
Resultaat: 20 EUR

KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G

2x Chin. borden 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G

Imari schaal 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japans imari kom, ca.1880, met krijgsheren decor, 8xØ20cm., Cond.:G

6 Borden, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G

Schotel ca. 1800
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel, ca.1800, met Chinese tuin met kraanvogel decor, haarscheur en 2 kleine chips. 5xø28.8 cm.,

2 Blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G

4 Borden, Nymphenburg
Startprijs 15 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

2 Hutschenreuter figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaars met gouddecor. U.S.zone ca.1950. H.16cm., Cond.:G

2 Keramieken vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G

6 Borden, Rürstrand
Startprijs 35 EUR

Zes Rörstrand porseleinen sierborden ca. 1900 met handbeschilderde figurenmotieven en gouddecor in goede staat ø21cm.

2 Russische figuren
Startprijs 30 EUR

Twee Russisch poseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Porseleinen sierbord
Startprijs 25 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

Karaffenset + 2 kandelaars
Startprijs 10 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

2 Lladro figuren+wedgwood
Resultaat: 15 EUR

2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G

Keramieken vaas
Startprijs 25 EUR

Oude keramieken vaas met opengewerkte rand en verlopende glazuur ca. 1950. Gemerkt PKK in goede originele staat 20xø14cm.

8 Bordjes (Regout/Alfabet)
Startprijs 50 EUR

Acht keramieken borden ca. 1900; 6x Petrus Regout Maastricht met ruitervoorstellingen (3x heel, 2x haarscheur, 1x gelijmd). en 2x bordjes gemerkt Hackwood met tekst "Ter Uwer Verjaring en op uw Geboor...

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca.1900, met bloemen en gouddecor. Onduidelijk gemerkt, H.21cm., Cond.:G

Hutschenreuther Ree
Startprijs 40 EUR

Duits Hutschenreuther porseleinen reekalf ca. 1930 Selb in zeer goede staat 10x13x9cm. Cond.: G

Bord + Schaal
Startprijs 20 EUR

Twee defecte 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bord met randschade en bloemdecor ø29,7cm. en 1x bord (gebroken, gelijmd en gekramt) met floraal decor ø19,8cm. Cond.: M

Design koe
Resultaat: 15 EUR

Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G

4 Borden Denekamp
Startprijs 25 EUR

4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G

Goudkleurige vaas
Startprijs 80 EUR

Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G

Imari kelken
Resultaat: 40 EUR

7 Prachtig goud imari porseleinen kelken 20e eeuw, mooie kwalitei. Landschap- en bloemdecor. 15.5xø6 cm., Cond.:G

Delfts comfoor+kan
Startprijs 15 EUR

Oud Delfts wit keramieken theecomfort met kan, 20e eeuw in goede staat. 29x21xø12 cm., Cond.:G

Vaas, draakmotief
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, gouddecor en groen/rood drakenmotief 20e eeuw. Met familiestempel 41xø23cm. Cond.: G

Grote porseleinen viskom
Startprijs 120 EUR

Grote Chinees porsleinen viskom met lotusbloem motief 20e eeuw 35xø54cm., Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken gemberpot 19-20e eeuw. 11xø12 cm. Cond.:G

Uitlekkom + Schotel
Startprijs 20 EUR

Aardewerken uitlekkom10,5xø18cm. (licht bijgestipt aan rand) + Onderschotel 2xø20cm. , Schramberg decor Lenz. Cond.: G

2 Pors. Mariabeeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude porseleinen Maria-beelden ca. 1900 , 1x nr.252 en 1x nr 251 Beide in goede staat.

Keramieken schenkkan
Startprijs 20 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G

Zwart stenen vaas
Resultaat: 60 EUR

Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G

Taartschaal Oostenrijk
Startprijs 50 EUR

Oude keramieken taartdekselschaal. Gmundner Keramiek Austria. 20e eeuw. 12xø26 cm., Cond.:G

Blauwe hangpot
Resultaat: 60 EUR

Oude Villeroy en Boch,1e helft 20e eeuw, hangbloempot met landschapdecor. (2 ouyde haarscheuren), 14xØ19cm., Cond.:G

Chinese vaas ca. 1800
Startprijs 270 EUR

Chinees porseleinen siervaas 19/ begin 20e eeuws met blauw bloemendecor 40xø24cm. (Haarscheur) Cond.: G

Chinese dekselvaas ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G

2 Keramieken schenkkannen
Startprijs 20 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Theebus, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuw met bloemdecor Quag Xi. 11x9x5cm. (opening chip af) Cond.: R-G

Vaas 30-er jaren, Thomas Ivory
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse porseleinen vaas, ca.1930 gemerkt Thomas Ivory Bavaria, met handbeschilderd roze bloemendecor. 35xø19 cm., Cond.:G

2x Hummel
Resultaat: 38 EUR

2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.

Visvaas, celadon
Startprijs 160 EUR

Grote keramieken celadon visvaas ca. 1900 in zeer goede staat 35x22x12cm. Cond.: G

Imari sierbord
Startprijs 25 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

2 Porseleinen honden
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G

Theekan
Startprijs 35 EUR

Grote porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor ca. 1900, ongemerkt. Chipje af van tuit 26x16x22cm. Cond.: R-G

Porseleinen groep, ganzen
Resultaat: 81 EUR

Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

6 Diverse borden
Startprijs 30 EUR

6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Royal Doulton, Lilien porzellan, Royal Mosa en Langenthal. ca. 18-22cm., Cond.:G

Opengewerkt Chinees inktpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen inktpot (1e helft 20e eeuw?), opengewerkt 6x8x8cm. Cond.: G

2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse Frans porseleinen plaquettes, gemerkt F.B. Paris, gesigneerd E.T. Handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders 42x20cm. Cond.: G

Herend servies
Resultaat: 350 EUR

Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.

Dresden lampevoet
Startprijs 300 EUR

Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G

6 Diepe KPM borden
Startprijs 350 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen diepe borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø25cm. Cond.: U

6 Platte borden KPM
Startprijs 300 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U

6 Dessertborden KPM
Startprijs 250 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen dessertschaaltjes met bloemen- en gouddecor 2e helft 20e eeuw. In perfecte staat ø15cm. Cond.: U

Sauciere KPM
Startprijs 160 EUR

Prachtige Duitse KPM porseleinen sauciere met bloemen-, insecten- en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 9x25x19cm. Cond.: U

Vierkantige schaal KPM
Startprijs 150 EUR

Prachtige Duitse KPM porseleinen geschulpte schaal met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat 23x23cm. Cond.: U

Fam. Rose bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G

KPM bordje ca. 1920
Startprijs 40 EUR

Oud KPM porseleinen bord (Duitsland) ca. 1920 met bloemen en gouddecor (haarscheur) ø24,5cm. Cond.: R

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Celadon vaas, vierkant
Startprijs 30 EUR

Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.

Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Kantonese vaas ca. 1900 (gelijmd) met figurendecor 34xø17cm. Cond.: S

5 Div. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuw met blauw decor. Beschadigd ø10,5-ø14cm. Cond.: S

Schenkkan
Startprijs 15 EUR

Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.

Rode vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

Gemberpotje, Fam Verte
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot 20e eeuw met groen/rood bloemendecor 15xø13cm. Cond.: G

Hollands kaststel
Startprijs 15 EUR

Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Doos Engelse kopjes
Resultaat: 15 EUR

Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G

Grote Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...

6 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G

Pors. beeld, koets
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur, Franklin
Resultaat: 30 EUR

Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Swan Lake". Limited edition 1977, Nr. 43632. In zeer goede staat 24,5cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur, Franklin
Resultaat: 35 EUR

Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Sleeping Beauty". Limited edition 1978 Nr. 43632 20,5x21x12cm. Cond.: G

6 Albasten sierplaquettes
Startprijs 40 EUR

Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G

Bisquit pors. sierplaquette
Startprijs 20 EUR

Bisquit porseleinen sierbord van Franklin Porcelain. "Mothers Day 1977", limited edition Pennsylvania ø24cm. Cond.: G

9 Delen aardewerk Delft
Startprijs 15 EUR

Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G

Spaans pors. figuur
Resultaat: 10 EUR

Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G

Kinderservies in doos
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G

Restservies Wedgwood Kashmar
Startprijs 50 EUR

Oud Wedgwood of Etruria keramieken restservies, decor Kashmar (bloemendecor), 22 borden, 2 dekselschalen, melkkan, suikerpot, schaal, asbak, 6 eierdoppen, grote kom en 5 schaaltjes. Paar chips af Cond...

Rosenthal servies
Startprijs 60 EUR

43-Delig Duits Rosenthal servies met bloemendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt met een rode F; 14x kop&schotel, koffiekan, melkkan, suikerpot, 3x diep bord, 4x ovale schotel, restborden (soep, ontbijt e...

7x Royal Kopenhagen
Startprijs 50 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

Delfts blauw kaststel
Startprijs 20 EUR

4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R

Blauw Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote blauw Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 20e eeuw in goede staat 61xø21cm. Cond.: G

Grote imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

4-Pas tegel, Jeruzalem
Startprijs 30 EUR

Mangaan 4-pas tegels 19e eeuw met Jeruzalem veer decor, 2 tegels licht beschadigd 12,7x12,7cm. Cond.: G

Restservies Gelda
Resultaat: 15 EUR

Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G