Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G
Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 31-33cm. Cond.: G
3-Delig Makkums porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor in goede staat. 2 Dekselvazen en 1 kom. 33xØ17 en 10xØ16cm.
Engelse porseleinen schenkkan, ca.1880, gemerkt:Charles Meigh Regist York minster jug nov. 12 1846. Minimale chip bij de tuit, met gotische figuren voorstelling. 24x17x12cm., Cond.:R/G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met vogel- en bloemdecor. Beide beschadigd 23xø9cm. Cond.: M
3 Imari porseleinen tafellampen (geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest later. 24x12, 2x 28x15 cm., Cond.:G
Tien Hollandse tegels, 18e eeuw, met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G
Middeleeuws (of ouder) stenen capitel, bovenste deel van een zuil 30x11x11cm. Cond.: G