Hollands Gouda platelen tafellamp (vaas oortje gelijmd) 40cm. Cond.: R
Oude Zuid Holland platelen siervaas, polychroom met gecraceleerde glazuur. Gemerkt J.K. Zuid Holland 5008/280. 1e Helft 20e eeuw, minime chip bij tuit 41x17x14cm. Cond.: G
Grote keramieken vaas gesigneerd Gerben van Hes met groen-blauw glazuur 2e helft 20e eeuw 27xø12cm. Cond.: G
Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Duits Bavaria porseleinen figuur ca. 1960, Gerold Porzellan Western Germany. Voorstelling van kindje op steenbok met gouddecor in zeer goede staat 17,5x13x6cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen roze dekselvaas, 1e helft 20e eeuw, met handbeschilderd landschapdecor en kind met Chinese vrouw. 32xØ11.5cm. Cond.:G
2 Antieke Chinese terracotta vaasjes met bronskleurig drakendecor, ca.1900. 16xØ11cm., Cond.G
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas, 20e eeuw naar oud voorbeeld, met landschap- en figuren decor. 37xØ19cm., Cond.G
Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R