Zes 19e eeuwse messen van koper met porseleinen heft. lemmet gemerkt Parijs. Heft vermoedelijk Sevres Parijs L.: 19cm.. 1 Heft is gelijmd, rest is goed Cond.: R-G
3 Delig porseleinen kaststel in jugendstil vormgeving,20e eeuw, gemerkt Germany, met bloemen-en gouddecor. 31.5x24x17 en 22x17x11cm., Cond.:G
Groot Jugendstil keramieken presenteerblad met nikkelen omranding en grepen (1 greep los). Gemerkt 4x34x22cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuw met blauw decor. Beschadigd ø10,5-ø14cm. Cond.: S
Engels keramieken Jugendstil vaas met blauw en bruin glazuur, Engels gemerkt met bloemendecor 23xø10cm.
Drie delen Duits steengoed; 1x roompot 17e eeuw (goed), 1x geglazuurde schenkkan 19e eeuw (chip), 1x wekpot 19e eeuw (barst) 14-26cm. Cond.: R-G
Makkums porseleinen bonte koe, gesigneerd R.R. 20e eeuw 10,5x15x7cm. Cond.: G