Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met bloemdecor 14xø13cm. en 13,5xø13cm. Cond.: G
Prachtige keramieken vaas ca. 1930, gemerkt Turn by Teplitz Bohemen Austria nr. 7331. Zwarte parelrand en medaillons met vogel-, bloemen- en vlinderdecor 24xø21cm. Cond.: G
Antieke Japans imari kom, ca.1880, met krijgsheren decor, 8xØ20cm., Cond.:G
Twee 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, geglazuurd. Twee houten deksels van latere datum 15xø15cm. en 16xø15cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquette, verso Eduard Honore A. Paris. Voorstellend een herder met zijn schapen 8,5x8cm. Cond.: G
Twee Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaars met gouddecor. U.S.zone ca.1950. H.16cm., Cond.:G
3 Antieke porseleinen bloempotten met handbeschilderd landschapdecor. Ghien d'arret (Frankrijk) ca, 1890. 1 Vaas beschadigd en gelijmd. 12xØ15.5 en 16x19x11cm., Cond.:R/G
17 Antieke Hollandse tegels, 18e eeuw, 3 interessante (mangaan) met putti en heiligen tegels ca. 13x13cm. Cond.: R
Keramieken dienblad ca. 1920 met nikkelen omranding en handgrepen, genummerd en gemerkt 54x34x3cm. Cond.: G
Zeldzame antieke majolica dekselterrine met leeuwenpoten, bladmotief en rode kreeft op deksel. Kreeft mist voelsprieten, deksel heeft chips en poot is gelijmd. Cond.: R
Oude Perzisch keramieken tulpenvaas met craquelee glazuur, ca.1900 of ouder? 24xø14 cm., Cond.:G
6 Oude Wedgwood of Eturia, keramieken kop en schotels, 2e helft
Heilig kruis 19e eeuw vuurverguld met aardewerken Corpus Christie 22x12cm. Cond.: G
Antiek Chinees Celadon vaasje, 19e eeuws, ming model met bloemdecor. 12xø12cm. Cond.:G
Groot antiek keramieken presenteerblad, ca.1900, met vernikkelde omranding en grepen (1 grip is los) met bloemendecor. 4.5x56x36cm.
Drie albasten sierplaquettes gesigneerd Gayle Bright Appleby Limited plates. "The Romantic Poets 1978 California" 2xø26cm. Cond.: G
Twee grote Chinees keramieken gemberpotten. Grijskleurig met blauw bloemendecor 20e eeuw 25xø20cm. Cond.: G
Groot porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een liggende vrouw op canape (Empire stijl). Sitzendorf of andere Thuringen firma 20x24x13cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws porseleinen vaasje met bloemen en vogel decor (beschadigd) 24xø9.5 cm.Cond.:M
2 Fayence borden, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk Frankrijk, met vogel-en bloemendecor. Ø22.5cm., Cond.:G
7 Prachtig goud imari porseleinen kelken 20e eeuw, mooie kwalitei. Landschap- en bloemdecor. 15.5xø6 cm., Cond.:G
Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G
Drie delen steengoed 18e-19e eeuw; 1x grote kruik, 1x melkpot, 1x oorkannetje 12-43cm. Cond.: G
2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.
Zes prachtige Jugendstil porseleinen 8-kantige kop&schotels met bloemen en/of gouddecor ca. 1900. Genummerd 115 5752 Frankrijk of Duitsland. 1 Kopje heeft haarscheur 8x12x12cm. Cond.:G
Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte schaal met bloemendecor 9xø22cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met blauw figurendecor in zeer goede staat 6xø11,5cm. Cond.: G
Twee keramieken verzamelaarsbekers; 1x ANWB 1925 Maastricht van Societe Ceramique Maastricht (bakscheurtje en 1x 9e Olympiade Amsterdam 1928 (oud haarscheurtje) 10xø7,5cm. Cond.: G
Oud keramieken Hummel-figuur (zeldzaam) 1950-1955 Nr. 214/B, 19cm. (duim mist) Cond.: R
Hollands Gouda platelen tafellamp (vaas oortje gelijmd) 40cm. Cond.: R
Twee oude Duits keramieken Hummel figuren; 1x meisje met kuikentjes Nr. 57/0 65 Germany (goed) 9xø8cm. en 1x jongen met konijnen nr. 58/0 72 Germany (4x chip) 10xø9cm. Cond.: R-G