Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met bloemdecor 14xø13cm. en 13,5xø13cm. Cond.: G
Prachtige keramieken vaas ca. 1930, gemerkt Turn by Teplitz Bohemen Austria nr. 7331. Zwarte parelrand en medaillons met vogel-, bloemen- en vlinderdecor 24xø21cm. Cond.: G
Antieke Japans imari kom, ca.1880, met krijgsheren decor, 8xØ20cm., Cond.:G
Twee 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, geglazuurd. Twee houten deksels van latere datum 15xø15cm. en 16xø15cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquette, verso Eduard Honore A. Paris. Voorstellend een herder met zijn schapen 8,5x8cm. Cond.: G
Twee Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaars met gouddecor. U.S.zone ca.1950. H.16cm., Cond.:G
3 Antieke porseleinen bloempotten met handbeschilderd landschapdecor. Ghien d'arret (Frankrijk) ca, 1890. 1 Vaas beschadigd en gelijmd. 12xØ15.5 en 16x19x11cm., Cond.:R/G
17 Antieke Hollandse tegels, 18e eeuw, 3 interessante (mangaan) met putti en heiligen tegels ca. 13x13cm. Cond.: R
Keramieken dienblad ca. 1920 met nikkelen omranding en handgrepen, genummerd en gemerkt 54x34x3cm. Cond.: G
Zeldzame antieke majolica dekselterrine met leeuwenpoten, bladmotief en rode kreeft op deksel. Kreeft mist voelsprieten, deksel heeft chips en poot is gelijmd. Cond.: R
Oude Perzisch keramieken tulpenvaas met craquelee glazuur, ca.1900 of ouder? 24xø14 cm., Cond.:G
6 Oude Wedgwood of Eturia, keramieken kop en schotels, 2e helft
Heilig kruis 19e eeuw vuurverguld met aardewerken Corpus Christie 22x12cm. Cond.: G
Antiek Chinees Celadon vaasje, 19e eeuws, ming model met bloemdecor. 12xø12cm. Cond.:G
Groot antiek keramieken presenteerblad, ca.1900, met vernikkelde omranding en grepen (1 grip is los) met bloemendecor. 4.5x56x36cm.
Drie albasten sierplaquettes gesigneerd Gayle Bright Appleby Limited plates. "The Romantic Poets 1978 California" 2xø26cm. Cond.: G
Twee grote Chinees keramieken gemberpotten. Grijskleurig met blauw bloemendecor 20e eeuw 25xø20cm. Cond.: G
Groot porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een liggende vrouw op canape (Empire stijl). Sitzendorf of andere Thuringen firma 20x24x13cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws porseleinen vaasje met bloemen en vogel decor (beschadigd) 24xø9.5 cm.Cond.:M
2 Fayence borden, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk Frankrijk, met vogel-en bloemendecor. Ø22.5cm., Cond.:G
7 Prachtig goud imari porseleinen kelken 20e eeuw, mooie kwalitei. Landschap- en bloemdecor. 15.5xø6 cm., Cond.:G
Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G
Drie delen steengoed 18e-19e eeuw; 1x grote kruik, 1x melkpot, 1x oorkannetje 12-43cm. Cond.: G
2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.
Zes prachtige Jugendstil porseleinen 8-kantige kop&schotels met bloemen en/of gouddecor ca. 1900. Genummerd 115 5752 Frankrijk of Duitsland. 1 Kopje heeft haarscheur 8x12x12cm. Cond.:G
Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte schaal met bloemendecor 9xø22cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met blauw figurendecor in zeer goede staat 6xø11,5cm. Cond.: G
Twee keramieken verzamelaarsbekers; 1x ANWB 1925 Maastricht van Societe Ceramique Maastricht (bakscheurtje en 1x 9e Olympiade Amsterdam 1928 (oud haarscheurtje) 10xø7,5cm. Cond.: G
Oud keramieken Hummel-figuur (zeldzaam) 1950-1955 Nr. 214/B, 19cm. (duim mist) Cond.: R
Hollands Gouda platelen tafellamp (vaas oortje gelijmd) 40cm. Cond.: R
Twee oude Duits keramieken Hummel figuren; 1x meisje met kuikentjes Nr. 57/0 65 Germany (goed) 9xø8cm. en 1x jongen met konijnen nr. 58/0 72 Germany (4x chip) 10xø9cm. Cond.: R-G
Twee porseleinen Bing & Gröndahl Copenhagen figuren 20e eeuw; 1x meisje 2381 KC en 1x jongen 1759 AB, 15-19cm. Cond.: G
Twee delen Maya Wildevuur; 1x porseleinen vaas "Burano" Schoonhoven keramiek 27x16x7cm. en 1x dekselbakje "Burano"Schoonhoven keramiek 6x13x13cm. Beide naar een schilderij van Maya Wildevuur Cond.: G
Groot Makkums keramieken sierbord, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor, en geschulpte rand. ø 31cm., Cond.:G
Twee Hollands aardewerken borden 20e eeuw; 1x Makkum bont met vogel en bloemendecor ø23,5cm. en 1x cremekleurig geschulpte rand Z.G. met kroon 1560 ø21cm. Cond.: G
Negen delen oud Duits porselein; 3x schaaltjes met visdecor Rosenthal Bavaria en 6x onderzetters met vogeldecor Fürstenberg Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen,2e helft20e eeuw, met bloesemboom decor, 27xØ10cm., Cond.:G
Oud 3-delig Delfts polychroom kaststel, 1e helft 20e eeuw, met bloemdecor. In goede staat. 43x21x21 en 31x15x15cm.
Twee Duitse miniatuur steengoed kruiken 18e-19e eeuw met grijs/groen glazuur. 1x haarscheuren, 1x gaaf 10,5-11cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws Delfts blauw bord met bloemendecor Kapot en gelijmd 7xø34.7 cm., Cond.:M
Twee Spaans porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x telefonerend jongentje met hondje 21x10x7cm. en 1x meisje op grote bal 18x8x5cm. Beide in zeer goede staat.
Twee Spaans porseleinen Lladro ballerina's 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 17x19x12cm. en 18x13x9cm. Cond.: G
Twee Spaans porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x meisje met teddybeer 17x11x7cm. en 1x jongen met hondje 15x9x7cm. Beide in zeer goede staat.
Twee Spaanse porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x meisje met pop 19x8x6cm. (chip van hoed van meisje) en 1x lammetje en olifant 19x10x8cm. Cond.: R-G
Drie antieke kloostermoppen 13e eeuw van Kasteel Den Dam Hellendoorn 25-27cm. Cond.: G
8 Delen Duits porselein serviesgoed gemerkt: Hutschenreuther Hohenberg Bavaria Stembler Zwickmann. 1x terrine,presenteerschaal en 6 borden. Cond.:G
7 Delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw, met zwiebelmuster (uienmotief) koffiekan (Bavaria) 6 grote borden Hutschenreuther.
Groot Chinees porseleinen sierbord voorzien van landschap decor met 6 Chinese figuren, ca.1900 of later. Ø39+cm., Cond.:G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken borden met Chinees decor. 1xrandschade en 1x gelijmd en randschade, Ø23cm., Cond.;M/R
Twee delen antiek Duits porselein; 1x chocoladekannetje ca. 1780 Volkstedt Thüringen (tuitje verlengd met nikkel, beschadigd) en 1x Meissen kop&schotel ca. 1900, beschadigd 8-10cm. Cond.: M-R
Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G
Vijf imari porseleinen schotels 18e-19e eeuw met bloemdecor ( 1 oude haarscheur) Cond.: G
2 Antieke Hollandse tegeltableaus, 19e eeuw, met huizendecor. 42x16 en 29x29 cm., Cond.:G
Grote Franse Limoges porseleinen viool 20e eeuw met deksel en scharnieren (1 scharnier defect). Met putti en bloemdecor 34x7x11cm. Cond.: G
Grote Poolse keramieken geglazuurde vaas met bloemendecor "Fajans, made in Poland", 2e helft 20e eeuw 57xø33cm. Cond.: G
Zes porseleinen bloempotten in Biedermeier stijl met gouddecor 2e helft 20e eeuw 13xø13cm. en 14,5xø14,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemen- en plantendecor. Beide met randschades ø23,3cm. en ø23,5cm. Cond.: R-G
Twee Makkums keramieken sierborden met bont bloemendecor en geschulpte rand ø16-ø26cm. Cond.: G
Oud driedelig Delfts bont Hollands kaststel, handbeschilderd 20e eeuw met bloemmotief 31xø16cm. en 26xø14cm. Cond.: G
Divers Chinees porselein (antiek en later); Imari etc. Cond.: R-G
Vier delen kutani porselein ca. 1900; 1x koffiepotje, 1x melkkan en 2 vaasjes met figurendecor (1 chip) 11-15cm. Cond.: R-G
Drie porseleinen figuren 20e eeuw; 1x jongen met konijnen Gerold en Co Tettau Bavaria, 1x Meisje met eend (ongemerkt), 1x meisje en jongen met boek 8-17,5cm. Cond.: G
Twee Chinese keramieken borden met groen glazuur, ca,1900 of later, Ø24.5 en Ø25cm., Cond.:G
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 1x Chinees imari (beschadigd) en 1x 18e eeuws Chinees roze bord (beschadigd) ø22 en ø27.3 cm., Cond.:M
Engels theeservies Myotts Royal Crown Staffordshire England ca. 1930; 1x theekan, 1x melkkan, 1x suikerpot met deksel, 9x schotel en 8x kopje. Tuit van de theepot is gelijmd Cond.: G
Twee Hollandse keramieken sierborden 20e eeuw; 1x Porcelyne fles pauwenschotel geschulpt 23x30cm. en 1x Societe Ceramique Maastricht 1898-1938 Utrecht ø25cm. Cond.: G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca.1900, met bloemen en gouddecor. Onduidelijk gemerkt, H.21cm., Cond.:G