14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met bloemdecor 14xø13cm. en 13,5xø13cm. Cond.: G

10 Borden
Resultaat: 50 EUR

Servies
Resultaat: 50 EUR

Keramieken vaas, Austria
Resultaat: 50 EUR

Prachtige keramieken vaas ca. 1930, gemerkt Turn by Teplitz Bohemen Austria nr. 7331. Zwarte parelrand en medaillons met vogel-, bloemen- en vlinderdecor 24xø21cm. Cond.: G

Pors. vaasje + strooier
Resultaat: 50 EUR

Imari schaal 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japans imari kom, ca.1880, met krijgsheren decor, 8xØ20cm., Cond.:G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Hertshoorn figuur
Resultaat: 50 EUR

4 Tegels, figuren
Resultaat: 50 EUR

Grote Satsuma vaas
Resultaat: 45 EUR

2 Gemberpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, geglazuurd. Twee houten deksels van latere datum 15xø15cm. en 16xø15cm. Cond.: G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquette, verso Eduard Honore A. Paris. Voorstellend een herder met zijn schapen 8,5x8cm. Cond.: G

2 Hutschenreuter figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee Hutschenreuther porseleinen kaarskandelaars met gouddecor. U.S.zone ca.1950. H.16cm., Cond.:G

3 Delen imari
Resultaat: 40 EUR

3 Porseleinen vazen
Resultaat: 40 EUR

3 Antieke porseleinen bloempotten met handbeschilderd landschapdecor. Ghien d'arret (Frankrijk) ca, 1890. 1 Vaas beschadigd en gelijmd. 12xØ15.5 en 16x19x11cm., Cond.:R/G

17 Antieke tegels
Resultaat: 40 EUR

17 Antieke Hollandse tegels, 18e eeuw, 3 interessante (mangaan) met putti en heiligen tegels ca. 13x13cm. Cond.: R

Art Deco majolica dienblad
Resultaat: 40 EUR

Keramieken dienblad ca. 1920 met nikkelen omranding en handgrepen, genummerd en gemerkt 54x34x3cm. Cond.: G

Majolica terrine
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame antieke majolica dekselterrine met leeuwenpoten, bladmotief en rode kreeft op deksel. Kreeft mist voelsprieten, deksel heeft chips en poot is gelijmd. Cond.: R

5 Delen aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk 20e eeuw 10-30cm. Cond.: G

Perzische tulpenvaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Perzisch keramieken tulpenvaas met craquelee glazuur, ca.1900 of ouder? 24xø14 cm., Cond.:G

6 Kop&Schotels Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Wedgwood of Eturia, keramieken kop en schotels, 2e helft

Delfts wandbord
Resultaat: 40 EUR

Aardewerk Corpus 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Heilig kruis 19e eeuw vuurverguld met aardewerken Corpus Christie 22x12cm. Cond.: G

Celadonvaasje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees Celadon vaasje, 19e eeuws, ming model met bloemdecor. 12xø12cm. Cond.:G

2 Chin. pors. vazen
Resultaat: 40 EUR

Keramiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek keramieken presenteerblad, ca.1900, met vernikkelde omranding en grepen (1 grip is los) met bloemendecor. 4.5x56x36cm.

3 Albasten sierplaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie albasten sierplaquettes gesigneerd Gayle Bright Appleby Limited plates. "The Romantic Poets 1978 California" 2xø26cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees keramieken gemberpotten. Grijskleurig met blauw bloemendecor 20e eeuw 25xø20cm. Cond.: G

Pors. figuur, canape
Resultaat: 40 EUR

Groot porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een liggende vrouw op canape (Empire stijl). Sitzendorf of andere Thuringen firma 20x24x13cm. Cond.: G

Chinees vaasje, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek 19e eeuws porseleinen vaasje met bloemen en vogel decor (beschadigd) 24xø9.5 cm.Cond.:M

Chinese standaard voor vaas
Resultaat: 40 EUR

2 Borden
Resultaat: 40 EUR

2 Fayence borden, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk Frankrijk, met vogel-en bloemendecor. Ø22.5cm., Cond.:G

Imari kelken
Resultaat: 40 EUR

7 Prachtig goud imari porseleinen kelken 20e eeuw, mooie kwalitei. Landschap- en bloemdecor. 15.5xø6 cm., Cond.:G

Chinese dekselvaas ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees keramieken dekselvaas, begin 1900?, grijskleurig met blauw bloemendecor. 30xø21 cm. Cond.:G

2 Tegels, jongen/meisje
Resultaat: 40 EUR

3 Delen antiek steengoed
Resultaat: 39,85 EUR

Drie delen steengoed 18e-19e eeuw; 1x grote kruik, 1x melkpot, 1x oorkannetje 12-43cm. Cond.: G

2x Hummel
Resultaat: 38 EUR

2 Porseleinen Hummel figuren, 1x meisje zittend op hek(hek is gelijmd) 13x10cm. en 1x schooljongen met rugtas. (voeten gelijmd) 13x6cm.

6 Jugendstil kop&schotels
Resultaat: 35 EUR

Zes prachtige Jugendstil porseleinen 8-kantige kop&schotels met bloemen en/of gouddecor ca. 1900. Genummerd 115 5752 Frankrijk of Duitsland. 1 Kopje heeft haarscheur 8x12x12cm. Cond.:G

5 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Imari porseleinen schaal
Resultaat: 35 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte schaal met bloemendecor 9xø22cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Resultaat: 35 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met blauw figurendecor in zeer goede staat 6xø11,5cm. Cond.: G

2 Bekers, Maastricht
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken verzamelaarsbekers; 1x ANWB 1925 Maastricht van Societe Ceramique Maastricht (bakscheurtje en 1x 9e Olympiade Amsterdam 1928 (oud haarscheurtje) 10xø7,5cm. Cond.: G

Hummel herder
Resultaat: 35 EUR

Oud keramieken Hummel-figuur (zeldzaam) 1950-1955 Nr. 214/B, 19cm. (duim mist) Cond.: R

3 Kantonese borden
Resultaat: 35 EUR

Bisquit pors. figuur, Franklin
Resultaat: 35 EUR

Blauw Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Plateel vaasje
Resultaat: 30 EUR

Hollands Gouda platelen tafellamp (vaas oortje gelijmd) 40cm. Cond.: R

2 Hummel beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Duits keramieken Hummel figuren; 1x meisje met kuikentjes Nr. 57/0 65 Germany (goed) 9xø8cm. en 1x jongen met konijnen nr. 58/0 72 Germany (4x chip) 10xø9cm. Cond.: R-G

2 Beeldjes B&G
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen Bing & Gröndahl Copenhagen figuren 20e eeuw; 1x meisje 2381 KC en 1x jongen 1759 AB, 15-19cm. Cond.: G

Keramieken kip, gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

2 Aardewerken dekseldozen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Maya Wildevuur; 1x porseleinen vaas "Burano" Schoonhoven keramiek 27x16x7cm. en 1x dekselbakje "Burano"Schoonhoven keramiek 6x13x13cm. Beide naar een schilderij van Maya Wildevuur Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 30 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor, en geschulpte rand. ø 31cm., Cond.:G

2 Borden
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollands aardewerken borden 20e eeuw; 1x Makkum bont met vogel en bloemendecor ø23,5cm. en 1x cremekleurig geschulpte rand Z.G. met kroon 1560 ø21cm. Cond.: G

6 Schaaltjes, 3 visschotels
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud Duits porselein; 3x schaaltjes met visdecor Rosenthal Bavaria en 6x onderzetters met vogeldecor Fürstenberg Cond.: G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen,2e helft20e eeuw, met bloesemboom decor, 27xØ10cm., Cond.:G

2 Dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Delfts kaststel
Resultaat: 30 EUR

Oud 3-delig Delfts polychroom kaststel, 1e helft 20e eeuw, met bloemdecor. In goede staat. 43x21x21 en 31x15x15cm.

2x Steengoed kruikjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse miniatuur steengoed kruiken 18e-19e eeuw met grijs/groen glazuur. 1x haarscheuren, 1x gaaf 10,5-11cm. Cond.: R-G

Delftsblauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot 18e eeuws Delfts blauw bord met bloemendecor Kapot en gelijmd 7xø34.7 cm., Cond.:M

2 Lladro beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Spaans porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x telefonerend jongentje met hondje 21x10x7cm. en 1x meisje op grote bal 18x8x5cm. Beide in zeer goede staat.

2 Lladro beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Spaans porseleinen Lladro ballerina's 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 17x19x12cm. en 18x13x9cm. Cond.: G

2 Lladro beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Spaans porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x meisje met teddybeer 17x11x7cm. en 1x jongen met hondje 15x9x7cm. Beide in zeer goede staat.

2 Lladro beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Spaanse porseleinen Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x meisje met pop 19x8x6cm. (chip van hoed van meisje) en 1x lammetje en olifant 19x10x8cm. Cond.: R-G

Inktset + Lampje
Resultaat: 30 EUR

Pors. karaf + 5 bekers
Resultaat: 30 EUR

3 Kloostermoppen
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke kloostermoppen 13e eeuw van Kasteel Den Dam Hellendoorn 25-27cm. Cond.: G

8 Delen serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

8 Delen Duits porselein serviesgoed gemerkt: Hutschenreuther Hohenberg Bavaria Stembler Zwickmann. 1x terrine,presenteerschaal en 6 borden. Cond.:G

Rosenthal vaas
Resultaat: 30 EUR

6 Borden + koffiekan
Resultaat: 30 EUR

7 Delen Duits porselein, 1e helft 20e eeuw, met zwiebelmuster (uienmotief) koffiekan (Bavaria) 6 grote borden Hutschenreuther.

Groot blauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot Chinees porseleinen sierbord voorzien van landschap decor met 6 Chinese figuren, ca.1900 of later. Ø39+cm., Cond.:G

2 Vroeg Delftse borden
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken borden met Chinees decor. 1xrandschade en 1x gelijmd en randschade, Ø23cm., Cond.;M/R

Kop, schotel + kannetje
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein; 1x chocoladekannetje ca. 1780 Volkstedt Thüringen (tuitje verlengd met nikkel, beschadigd) en 1x Meissen kop&schotel ca. 1900, beschadigd 8-10cm. Cond.: M-R

2 Delfts blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Porseleinen honden
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse porseleinen honden nr.2366, ca. 1900, honden met een varkentje in korf. 14x13x7cm., Cond.:G

Resultaat: 30 EUR

5 Imari schotels
Resultaat: 25 EUR

Vijf imari porseleinen schotels 18e-19e eeuw met bloemdecor ( 1 oude haarscheur) Cond.: G

KPM bord
Resultaat: 25 EUR

2 Tegeltableau's
Resultaat: 25 EUR

2 Antieke Hollandse tegeltableaus, 19e eeuw, met huizendecor. 42x16 en 29x29 cm., Cond.:G

Limoges viool
Resultaat: 25 EUR

Grote Franse Limoges porseleinen viool 20e eeuw met deksel en scharnieren (1 scharnier defect). Met putti en bloemdecor 34x7x11cm. Cond.: G

2 Keramieken plaquettes
Resultaat: 25 EUR

Grote keramieken vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote Poolse keramieken geglazuurde vaas met bloemendecor "Fajans, made in Poland", 2e helft 20e eeuw 57xø33cm. Cond.: G

6 Bloempotten
Resultaat: 25 EUR

Zes porseleinen bloempotten in Biedermeier stijl met gouddecor 2e helft 20e eeuw 13xø13cm. en 14,5xø14,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemen- en plantendecor. Beide met randschades ø23,3cm. en ø23,5cm. Cond.: R-G

2 Borden Makkum
Resultaat: 25 EUR

Twee Makkums keramieken sierborden met bont bloemendecor en geschulpte rand ø16-ø26cm. Cond.: G

Kaststel, oud Delft
Resultaat: 25 EUR

Oud driedelig Delfts bont Hollands kaststel, handbeschilderd 20e eeuw met bloemmotief 31xø16cm. en 26xø14cm. Cond.: G

Div. Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

Divers Chinees porselein (antiek en later); Imari etc. Cond.: R-G

4 Delen kutani porselein
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kutani porselein ca. 1900; 1x koffiepotje, 1x melkkan en 2 vaasjes met figurendecor (1 chip) 11-15cm. Cond.: R-G

11 Delen steengoed
Resultaat: 25 EUR

Elf delen geglazuurde steengoed potjes 19e eeuw Cond.: G

3 Beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie porseleinen figuren 20e eeuw; 1x jongen met konijnen Gerold en Co Tettau Bavaria, 1x Meisje met eend (ongemerkt), 1x meisje en jongen met boek 8-17,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese keramieken borden met groen glazuur, ca,1900 of later, Ø24.5 en Ø25cm., Cond.:G

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 1x Chinees imari (beschadigd) en 1x 18e eeuws Chinees roze bord (beschadigd) ø22 en ø27.3 cm., Cond.:M

Engels theeservies
Resultaat: 25 EUR

Engels theeservies Myotts Royal Crown Staffordshire England ca. 1930; 1x theekan, 1x melkkan, 1x suikerpot met deksel, 9x schotel en 8x kopje. Tuit van de theepot is gelijmd Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollandse keramieken sierborden 20e eeuw; 1x Porcelyne fles pauwenschotel geschulpt 23x30cm. en 1x Societe Ceramique Maastricht 1898-1938 Utrecht ø25cm. Cond.: G

KPM dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca.1900, met bloemen en gouddecor. Onduidelijk gemerkt, H.21cm., Cond.:G